Важливо :: Життя громади :: 20 травня 2020 14:28 , Краматорск Пост
avtoprobeg-den-visivanki

У Краматорську День вишиванки відзначать автопробігом та онлайн-забігом

21 травня Україна святкуватиме День вишиванки.

Свято відзначатимуть і в Краматорську. У зв’язку з карантином традиційної патріотичної ходи не буде, але святкування все одно відбудуться. Активісти вирішили відсвяткувати День вишиванки символічним автопробігом.

Усі охочі взяти участь в автопробігу, запрошуються до пам'ятника Тарасу Шевченку на Площі Миру. Збір о 17:30, виїзд о 18:00. Організатором акції є "Європейська Солідарність Донеччини".

Також спеціально до Дня вишиванки відбудеться online-забіг "#УкраїнаБіжить у вишиванках". Кожен, хто хоче долучитися до цього дійства, має вдягти футболку-вишиванку та зареєструватись за допомогою телеграм-бота.

Участь полягає у тому, щоб у день забігу пробігти свою улюблену дистанцію чи ту відстань, на яку ви націлились, щоб досягти нової своєї мети. Після цього фото чи трекер зі свого забігу обов'язково потрібно викласти в одному із чатів бігової спільноти. Це дасть можливість зафіксувати результат і врахувати його у загальну статистику (це доможуть зробити капітани чатів). Ось телеграм капітана чату з Краматорська.

Інші статті на цю тему

img-8823
img-4536
spadschina-cover

28 відомих мешканців міста сфотографувалсь на фоні старовинних будівель та у впізнаваних місцях Краматорська для спеціального фотопроєкта Клуба підприємців

коментарі