Важливо :: Життя громади :: 23 грудня 2020 15:11 , Олексій Ладика
cecnya

У Краматорську депутати створять комісію щодо недобудов на "Чечні"

Новий трагічний випадок змусив знову повернутися до цього питання

Депутати Краматорської міської ради створять тимчасову комісію, яка буде займатися питанням двох недобудов у мікрорайоні "Жемчужний" або "Чечня" - як його називають у народі.

Це питання на засіданні 23 грудня порушив депутат від "Партії миру та розвитку" Олександр Єрмольченко. Він нагадав міському голові Олександрові Гончаренку, що однією з перших його передвиборчих обіцянок було розібратися з цими недобудовами.

"Ви знаєте, що там стався трагічний випадок [13-річний підліток стрибнув з даху семиповерхівки, поліція підозрює самогубство - Post]. Ще один прикрий випадок для Краматорська і для цього мікрорайону. Я вважаю, що потрібно ініціювати створення комісії, яка б займалася постійно і рухалась вже в напрямку ліквідації цієї недобудови", - сказав Єрмольченко.

Депутатка від "Європейської Солідарності" Ангеліна Шостак зі свого боку нагадала, що питання двох недобудов на "Чечні" - семи- та двоповерхового будинків –  піднімалося ще у 2012 році. Тоді вирішували, розібрати їх чи добудувати. 

"За цей час там сталася не одна смертельна трагедія. Підлітки облюбовали це місце для селфі, а безхатченки та антисоціальні особи - для власних потреб", – сказала Шостак.

Міський голова Олександр Гончаренко назвав це питання "болючим" і попросив внести його до протоколу сьогоднішнього засідання, створити у січні цю тимчасову комісію і доповісти на наступному пленарному засіданні з цього питання.

"Моя особиста думка - за рік це питання можна вирішити", – сказав він.

Перед виборами Олександр Гончаренко дійсно порушував питання недобудов на "Чечні".

"Потрібна експертиза. Без сумніву, потрібно прийняти рішення, що робити з цим багатоповерховим будинком. До цього питання потрібно підходити серйозно. Я вважаю, його не можна затягувати, з огляду на те, яку небезпеку ця недобудова представляє на даний момент", - казав Гончаренко в інтерв'ю "ВП". 

Попередній міський голова Краматорська Андрій Панков у вересні цього року підписав Меморандум про співпрацю стосовно забезпечення житлом вимушених переселенців та місцевих мешканців із Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. 

Повідомлялося, що проєкт триватиме п’ять років, а його загальний бюджет становить 22,1 млн євро - гроші виділяє уряд Німеччини. У рамках цієї діяльності МОМ побудує та відремонтує житло для понад 500 родин: 80% з них становитимуть переселенці, а 20% — місцеві мешканці Краматорська та Сєвєродонецька. 

Панков повідомляв на своїй сторінці у Facebook, що проєкт передбачає будівництво двох нових будинків на фундаменті недобудов на "Чечні". 

У пресслужбі Краматорської міської ради виданню Kramatorsk Post повідомили, що робота за цим проєктом триває. Нещодавно відбулася зустріч між нашими фахівцями та фахівцями МОМ з цього питання.

Інші статті на цю тему

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Хто потрапив до топ-5 найвідповідальніших і топ-3 прогульників у міській раді

deputati-kramatorskoi-miskradi-opir

Містян попросили зберігати спокій і вірити в Збройні сили України

deputati-zvernennya-vtorgnennya

Більшість обранців підтримали звернення

коментарі