Важливо :: Життя громади :: 23 грудня 2021 17:18 , Олексій Ладика
bloshiniy-rinok-kramatorsk

У Краматорську депутати виділили землю для "блошиного ринку"

Це питання викликало неабияку суперечку серед обранців

Депутати Краматорської міської ради передали комунальному підприємству "Ринок Лазурний" ділянку землі по вул. Марії Приймаченко, поблизу будинку №4 (фільтрувальної станції). Площа ділянки складає 0,6 га, там планують побудувати соціальний ринок.

Заступник міського голови Сергій Смирнов під час сесії міськради 22 грудня уточнив, що йдеться про переміщення "блошиного" ринку, який зараз розташовується на перехресті вулиць Паркова та Ювілейна.

Міський голова Олександр Гончаренко додав, що місцева влада має намір домовитись з людьми, які торгують на "блошиному" ринку, і переконати їх перейти на нове місце.

"Питання складне, влітку цього року зустрічалися 2-3 рази з ними, вважаю, що переконаємо їх перейти на цю ділянку навесні. Будемо далі вести перемовини", - сказав мер.

"Ви дійсно вважаєте, що це зручне місце?", - спитала депутатка Ірина Ольхова.

"А куди їх перевести, пані Ірино, скажіть будь ласка? На перехресті Ювілейної-Паркової найближчим часом розпочнеться будівництво і вони кудись мають піти", - відповів Гончаренко.

Міський голова додав, що йдеться про ділянку вздовж асфальтової доріжки поруч з Критим ринком, яка йде від Приймаченко в напрямку Ювілейної. Там ділянка землі завширшки 50 метрів, сказав Гончаренко. 

Ірина Ольхова зауважила, що цією дорогою діти йдуть до шкіл та дитячих садочків, тож, на її думку, це не найкраще місце для "блошиного" ринку. Крім того, за її словами, ділянка там постійно перекопана комунальниками. 

"Інших ділянок, щоб недалеко було від перехрестя Ювілейної-Паркової, ми не знайшли. Повірте, їх немає", - відповів на це Олександр Гончаренко і додав, що місце під ринок буде облаштоване, а "Ринок Лазурний" буде слідкувати, щоб там був порядок. 

"Блошиний" ринок - це Радянський Союз. Давайте зачинемо ринок і поставимо хрест на цьому Радянському Союзі", - завершив дискусію депутат Валерій Власенко.

У підсумку 28 депутатів проголосували "за", 2 - "проти", троє не голосували.

Ілюстрація - Восточний проект

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

leonid-neskorod

Ему было 74 года

bloshinij-rinok-kramatorsk

А тим часом у місті було гучно від канонади

cini-na-yagodi-u-kramatorsku

Аналізуємо ситуацію з урожаєм ягід

коментарі