Важливо :: Життя громади :: 07 грудня 2022 14:51 , Микола Жалнін
armrestling1main

У Краматорську до дня Збройних Сил України пройшов обласний турнір з армреслінгу

Такий захід відбувся у місті вперше. Розказуємо і показуємо, як це було

У День Збройних Сил України, 6 грудня, в Краматорську відбувся обласний турнір з армреслінгу, в якому взяли участь військові, волонтери та небайдужі мешканці регіону. Одним з його організаторів виступив Донецький обласний осередок Української федерації армспорту.

Всього у турнірі змагалися 15 учасників. Одним із ключових його правил був виліт зі змагань після третьої помилки. Учасники боролися у чотирьох категоріях - до 80 кг, до 90 кг,понад 90 кг, жіноча та абсолютна. Географія змагань включала у себе Краматорськ, Слов'янськ та Покровськ.

test

test

test А боротьба була запеклою!

Переможцями турніру стали Вадим Нікітенко (Покровськ) (90+), Руслан Сорока (80+), Владислав Сокотнюк (до 90 кг), Олена Клішина (у жіночій категорії). Цікаво, що перші два місця у змаганнях серед учасниць жіночої категорії здобули донька та матір відповідно, а їх обох звуть Олена.

Наприкінці заходу всі учасники отримали смачні подарунки. 

test Андрій Зуяков з переможницями змагань

На питання Kramatorsk Post про те, чи будуть такі заходи проводитися регулярно у майбутньому, один із співорганізаторів турніру Андрій Зуяков відповів, що звісно, він цього хотів би та додав, що наступного разу змагання з армреслінгу можуть відбутися вже навесні 2023 року. 

Фото - Ілля Андреєв / Kramatorsk Post