Важливо :: Життя громади :: 30 грудня 2019 15:24 , Олексій Ладика
time4kids-tv

"Люблю бути у кадрі!", "Хочу знімати моделей!": у Краматорську дітей навчають професії телевізійників

У місті майже рік працює дитяча телестудія "Time4Kids TV"

"Доброго дня! З вами Анастасія Дричак! Привіт! А також Євген Первухін! І це рубрика "Стильно, модно, молодіжно!", – двоє зовсім юних ведучих впевнено відкривають відеопрограму, в якій розповідають про те, як зі старих і непотрібних речей зробити нові і модні, та розповідають про декілька цікавих та корисних лайфхаків.

Говорити на камеру не так просто, як здається на перший погляд. По-перше, потрібно її "не боятися", а, по-друге, знати, що і як говорити, не запинаючись. Багатьом людям не вдається подужати ці дві речі, але не учням дитячої телестудії "Time4Kids TV", яка діє у Краматорську на базі креативного простору "Free UA".

"З самого дитинства я люблю розповідати на камеру, це професія, яка, мені здається, найближче до душі. Тут я себе розвиваю, навчаюсь спілкуватися з людьми. Сюди я прийшла, щоб відкрити нові можливості, і відкрити нові можливості для свого майбутнього", – каже Анастасія Дричак.

Попри свій юний вік, вона вже допомагає своїм одноліткам опановувати усі нюанси професії телевізійника. Настя, а також Дар'я Миць та Кирило Фельдман – ментори "Time4Kids TV", вони навчаються у студії із самого початку її заснування у січні 2019-го року, тому допомагають навчати інших дітей дорослим менторам – Дмитрові Кононову (він же директор телестудії), Наталії Гончаровій та Юлії Лєднік.

Time4Kids TV1

За майже рік в студії було два "сезони" навчання і незабаром стартує третій. Наразі усі премудрості професії телевізійника опановують 15 дітей у віці від 9 до 13 років. 

У кожного – свої причини навчатися у "Time4Kids TV".

"Я сюди прийшла для того, щоб стати більш впевненою у собі. А ще, у мене є мрія – я дуже хочу стати журналістом у майбутньому. І відкрити Youtube-канал", – каже менторка Дар'я Миць. 

Time4Kids TV2

Максим – один з учнів, який почав навчатися з другого "сезону". Він називає себе оператором і дає нам кілька порад, як і з якого ракурсу його потрібно знімати. Трохи розчарований, що знімання відбуваються на дзеркальний фотоапарат, а не на велику відеокамеру. Просить знімати біля ялинки, зачіпає її і вона ледь не падає. 

Максим дуже чітко знає, ким він стане у майбутньому – фотографуватиме моделей.

"Мені дуже подобається професія "оператор бекстейджу-фотограф", тому я прийшов сюди за оголошенням. У майбутньому я хочу стати оператором та бекстейджером. Мені подобається конкурс "Топ-модель по-українськи". Мені подобається, коли там знімають, і я теж так хочу", – розповідає Максим.

Time4Kids TV3

Софія та Аріна кажуть, що прийшли до "Time4Kids TV", щоб бути впевненими у собі і дуже хочуть бути ведучими та журналістами. А ось Артем мріє відкрити свій Youtube-канал, йому подобається, коли він перебуває у кадрі.

Наразі навчання відбувається двічі на тиждень – щочетверга та щонеділі, але з нового сезону планується лише щонеділі. Діти вчаться таким телевізійним професіям, як ведучий, оператор, режисер та іншим. Діти самі знімають відеоролики, беруть інтерв'ю, вчаться працювати у кадрі, бути впевненими у собі.

Свої ролики діти виставляють на каналі у Youtube та на сторінках у Facebook та Instagram. Також вони беруть участь у різних міських заходах. Так, Дар'я та Анастасія виступали під час Маршу на захист тварин.

Ще до учнів час від часу навідуються цікаві гості – журналісти, телеведучі, актори, організатори міських заходів.

А ось таке відео "Time4Kids TV" зняли в якості новорічного привітання. Знімання одним кадром і з ефектом "Slow motion" (уповільнення). Виглядає дуже по-кіношному!

Юні менторки Дар'я та Анастасія мають майже однакові мрії – спочатку хочуть працювати на місцевому телеканалі у Краматорську, зробити свій внесок у розвиток міста, відточити свої навички, а потім, можливо, спробувати себе на великому телеканалі у столиці. 

Інші статті на цю тему

shkola

У більшості шкіл знову буде очна форма навчання

vyacheslav-gipich

Эксперт в сфере образования, бывший директор 9-й школы Вячеслав Гипич

zimovi-kanikuli

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року

коментарі