Важливо :: Життя громади :: 03 вересня 2020 15:46 , Олексій Ладика
poligon-tbo-staryi

У Краматорську готуються оголосити тендер на проєкт рекультивації старого сміттєвого полігону

Вартість проєкту - 1,4 млн грн

Старий полігон твердих побутових відходів у Краматорську зазнає рекультивації – невдовзі відбудеться тендер на відповідний проєкт.

Згідно з інформацією на сайті електронних закупівель ProZorro, вартість проєкту рекультивації полігону становитиме 1,448 млн грн.

На ці гроші підрядник повинен буде провести необхідні інженерні вишукування на території полігону, розробити проєктно-кошторисну документацію та отримати позитивний експертний звіт.

Аукціон буде запланований після 9 вересня. Проєкт має бути виготовлений до 31 грудня цього року.

Раніше Kramatorsk Post писав, що після того, як буде готовий проєкт, розпочнеться сама рекультивація полігону площею 15 га і висотою 30-40 м - цей процес досить тривалий і вартісний. Він триватиме кілька років і обійдеться приблизно у 200-250 млн. грн.

Нагадаємо, у травні 2019 року у Краматорську закрився старий полігон твердих побутових відходів. А замість нього у 150 метрах від нього відкрився сучасний новий полігон, з більшими потужностями, вже регіонального значення. На нього почали вивозити відходи з Краматорську та сусідніх міст. На його будівництво було витрачено 94 мільйона гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Більше про ситуацію із сміттям та його переробкою у Краматорську читайте на сайті Kramatorsk Post у статті "Як нам не потонути у смітті".

Інші статті на цю тему

коментарі