Важливо :: Життя громади :: 13 жовтня 2020 09:50 , Олексій Ладика
школа

У Краматорську канікули у школах розпочнуться на тиждень раніше

Міська влада прислухалась до рекомендацій Міністерства освіти та науки

Сьогодні для краматорських школярів останній навчальний день у першій чверті - осінні канікули розпочнуться 15 жовтня, а не 22-го, як передбачалося раніше.

Таке рішення ухвалили на спільному засіданні комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє Краматорське самоврядування.

Очільниця міського управління освіти Марина Мозольова повідомила, що розпочати шкільні канікули з 15 жовтня рекомендувало Міністерство освіти і науки.  Крім того, на базах всіх шкіл розташовані виборчі дільниці, які вже почали працювати. Враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації у Краматорську та для обмеження контакту для школярів, управління освіти запропонувало розпочати канікули з 15 жовтня.

Штаб підтримав цю пропозицію. Оскільки 14 жовтня – державне свято День захисника України і вихідний, тож сьогодні для школярів останній навчальний день.

Мер міста Андрій Панков закликав батьків школярів створити всі умови, аби діти дійсно провели канікули вдома. "Це сьогодні одна з найпевніших гарантій недопущення стрімкого розповсюдження коронавірусу", - написав він у Facebook. 

Панков також зазначив, що дитячі садочки продовжують працювати у звичному режимі. 

Осінні канікули в школах Краматорська триватимуть з 15 по 30 жовтня включно. Навчальний процес планують розпочати з 2 листопада, якщо до цього часу місто не увійде до "червоної" зони.

Інші статті на цю тему

shkola

У більшості шкіл знову буде очна форма навчання

vyacheslav-gipich

Эксперт в сфере образования, бывший директор 9-й школы Вячеслав Гипич

zimovi-kanikuli

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року

коментарі