Важливо :: Життя громади :: 30 грудня 2020 09:05 , Олексій Ладика
traktor

У Краматорську комунальники хочуть придбати 5 тракторів для боротьби з ожеледицею

Вартість пропозиції - 4,46 млн грн.

Краматорське комунальне підприємство ДРУАС пропонує придбати техніку для обробки тротуарів від ожеледиці - п'ять тракторів з навісним обладнанням. Загальна вартість пропозиції - 4 млн 460 тис. грн.

Про це на апаратній нараді 29 грудня розповів заступник начальника відділу комунального господарства Ярослав Сердюк.

За його словами, цю пропозицію будуть виносити на розгляд на найближче засідання депутатської планово-бюджетної комісії, щоб наступного року придбати ці трактори.

Нагадаємо, цього грудня Краматорськ двічі охопив колапс через негоду: крижаний дощ та ожеледиця зробили дороги та тротуари слизькими. Але якщо з дорогами комунальники більш-менш справлялися, то з тротуарами - ні. Посадовці казали, що головна причина цьому - недостатня кількість спеціалізованої техніки для обробки тротуарів, а комунальники, які посипають тротуари вручну, не можуть впоратися з усіма вулицями в місті.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначав, що наразі комунальники мають один "маленький тракторець", який можна залучити до обробки тротуарів, і цього недостатньо. Він поставив задачу комунальному підприємству ДРУАС опрацювати питання закупівлі спецтехніки для роботи на тротуарах наступного року. 

Інші статті на цю тему

pribirannya-snigu-kramatorsk

Водіїв просять не залишати автівки на узбіччях доріг, що не заважали прибирати сніг

tehnika-dlya-kp-druas-kramatorsk

Підприємство проводить тендер на придбання техніки на умовах фінансового лізингу

ursas-doroga

Як зараз працюють ті, на чиїх плечах лежить обовʼязок підтримувати життя міської інфраструктури - ремонтувати дороги, саджати дерева, прибирати вулиці

коментарі