Важливо :: Життя громади :: 18 березня 2021 11:27 , Олексій Ладика
koronavirus

У Краматорську за добу коронавірус підтвердили ще у 231 людини: що відбувається

У місті найгірша ситуація із ковідом у Донецькій області

У Краматорську за минулу добу, 17 березня, коронавірусну інфекцію підтвердили у 231 людини. Загалом з початку пандемії кількість людей, в яких виявили ковід, становить 8093.

Про це повідомляє пресслужба Краматорської міської ради.

Коронавирус

"Ковідне відділення" працює вже на межі можливостей

За минулу добу на самоізоляцію під наглядом лікарів пішли 212 краматорців (загалом на самоізоляції зараз перебувають 827 людей). Вчора від коронавірусу померли дві людини.

У міських лікарнях з діагнозом "пневмонія" перебувають 165 людей,  підтверджений діагноз "COVID-19" мають 122, решта чекають результатів аналізу. На кисневій підтримці перебувають 99 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – двоє (вільних – 21 апарат).

У Краматорську найгірша ситуація в області

У нашому місті за останні два тижні спостерігається найбільший рівень захворюваності на COVID-19 у Донецькій області. 

"За останні сім днів в області показник захворюваності зріс на 85,3%, ніж за попередні сім тижнів. А також за аналізом за останні 14 днів показник становить 201,19 випадків на сто тисяч населення, що вище показника за попередні 14 днів на 92,7%. Найбільший рівень захворюваності за останні 14 днів спостерігається у місті Краматорськ, де показник склав 444,9 захворілих на сто тисяч населення»,  - сказала в. о. генерального директора Лабораторного центру МОЗ України Марина Білоусова на брифінгу 17 березня.

На другому місці Торецьк - там показник захворюваності складає 350,49 випадків на сто тисяч населення. У  Вугледарі – 342,09, у  Бахмутському районі – 294,86, у Маріуполі – 274,88 випадків на сто тисяч населення. 

За словами заступника начальника управління обласного департаменту охорони здоров’я Олександра Педенка, у Краматорську ліжка лікарні №3, які виділені під госпіталізацію хворих з COVID-19, заповнені. Тому хворих з Краматорська госпіталізують до інфекційної лікарні Костянтинівки.

Начальник міського відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко на апаратній нараді 16 березня розповів, що основними причинами росту захворюваності є несвоєчасне визначення контактних осіб у робочих колективах підприємств та установ, що, в свою чергу, унеможливлює виявлення джерела інфікування. Причинами поширення коронавірусу він також назвав недосконале дотримання протиепідемічних правил і проведення масових заходів у місті.

Нові карантинні обмеження у Краматорську 

Наразі на території Донецької області діє "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Це попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

У Краматорську міська влада не стала чекати, коли регіон перейде до "червоної зони", і посилила карантинні обмеження:

- від 17 березня працівники шкіл перехойшли на дистанційний режим роботи (школярі перебуватимуть на канікулах до 28 березня);

- з 18 березня припиняється робота спортивних секцій у дитячо-юнацьких спортивних школах та закладах, підпорядкованих Управлінню з гуманітарних питань. Усі планові спортивні змагання у місті будуть проводитись без глядачів та вболівальників;

- з 19 березня по 2 квітня у години пік з 05:00 до 09:00 та з 14:00 до 18:00 у робочі дні вводиться обмеження проїзду осіб похилого віку у міському громадському транспорті (як таких, що належати до групи підвищеного ризику захворюваності на COVID-19);

- всім іншим закладам незалежно від форми власності рекомендовано посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм, а також розглянути можливість у найкоротші терміни перевести працівників на дистанційну форму роботи.

Коронавірус впливає на навчання та футбол

З 18 березня Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА) перейшла на дистанційну форму навчання через погіршення епідеміологічної ситуації. Навчання відбуватиметься з використанням системи Moodle, програм онлайн-зв’язку тощо відповідно до затвердженого розкладу занять.

Проміжна заліково-екзаменаційна сесія для здобувачів денної форми навчання, яка мала відбутися з 29 березня по 3 квітня, переноситься на більш пізній період до покращення епідеміологічної ситуації.

20 березня мав відбудеться матч Першої ліги з футболу між "Авангардом" та "Кременем", але гру перенесли через спалах коронавірусу серед гравців, тренерів та персоналу краматорського клубу.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі