Важливо :: Життя громади :: 15 лютого 2021 12:14 , Олексій Ладика
ledovaya-arena-kramatorsk (3)

У Краматорську куплять екіпірування для хокею та фігурного катання на 915 тис. грн

На льодовій арені мають запрацювати секції із зимових видів спорту

Сотні пар ковзанів, десятки шоломів та сотні шайб - усе це придбають у Краматорську для секцій із хокею та фігурного катання, які мають запрацювати вже наступного місяця.

Тендер, який з'явився на сайті електронних закупівель ProZorro минулого тижня, передбачає 915 тис. грн на придбання хокейного екіпірування та інвентаря. Замовник - комунальне підприємство "Міст", на балансі якого перебуває краматорська льодова арена "KovZanka". 

Згідно з тендерної документації, на ці гроші придбають 233 пари хокейних ковзанів, 165 пар ковзанів для фігурного катання, 88 шоломів з решіткою та 400 шайб.

Хокейні ковзани мають бути марки Bauer або її аналог. Розміри від 26 до 38, найбільше закуповують ковзанів розміру 30-35. Ковзани для фігурного катання - марки "Jackson" або аналог (такі самі розміри, як і хокейні).

КП "Міст" купляє шоломи з решіткою чорного кольору марки Bauer або аналог. 24 шоломи мають бути розміру YTH, 40 - розміру S, 20 - розміру М і 4 - розміру L.

Постачальник повинен буде надавати екіпірування для хокею та фігурного катання окремими партіями за заявками замовника, виходячи з його виробничої необхідності та фінансової можливості. Термін поставки - 10 календарних днів з моменту подання відповідної заявки, але не пізніше 31 грудня цього року. 

Аукціон заплановано на 25 лютого.

Заняття на льодовій арені розпочнуться у березні

На апаратній нараді минулого тижня міський голова Олександр Гончаренко повідомив, що з 10 лютого на льодовій арені "KovZanka" почали наморожувати кригу і до початку березня ці роботи будуть завершені. Відкриття арени заплановано на 8-10 березня.

Вже наступного місяця на "KovZanka" розпочнуться заняття у секціях із зимових видів спорту - хокею та фігурного катання. Зможуть займатися діти 2008-2011 років народження, окрім того, у Краматорську готові проводити новий набір малечі 2013-2014 років народження, передає пресслужба міської ради.

Заступник міського голови з питань ЖКГ та спорту Андрій Безсонний на зустрічі із батьками, чиї діти займаються хокеєм та фігурним катанням у Дружківці, розповів, що обласне управління фізичної культури та спорту готове оплачувати роботу чотирьох тренерів на льодовій арені у Краматорську - по двоє на кожен вид спорту.  

test Зустріч Андрія Безсонного з батьками, чиї діти займаються хокеєм та фігурним катанням. Фото пресслужби міськради

Начальниця міського відділу фізкультури та спорту Ганна Височина повідомила Kramatorsk Post, що цього тижня відбудеться зустріч із тренерами - будуть розподіляти час занять і навантаження. Після цього міська влада повідомить, куди звертатися батькам, які хочуть, щоб їхні діти займалися хокеєм чи фігурним катанням.

Інші статті на цю тему

ukrittya-v-budinkah-kramatorska

А виконуватимуть їх лише три місцеві підрядники

sichovih-strilciv-13 (1)

Та посилається на власну оцінку й задоволеність ремонтом мешканців будинку

hospital-1 (1) (1)
коментарі