Важливо :: Життя громади :: 15 вересня 2021 08:57 , Олексій Ладика
koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

У Краматорську лікарі та вчителі опинилися серед лідерів за рівнем вакцинації

А ось працівники дитячих садочків робити щеплення не поспішають

Вчителі та лікарі є лідерами за рівнем вакцинації від коронавірусу у Краматорську. Про це стало відомо на апаратній нараді 14 вересня.

Як зазначив міський голова Олександр Гончаренко, у місті є вісім комунальних лікарень, в яких працюють 2322 особи. Щеплення отримали 964 особи - це 41,5%. Лікарі щеплені на 63%, середній медперсонал - на 45%, представники інших професій у медичних закладах - 27%.

1892 осіб працюють у школах. Там провакциновано майже 65% працівників: педагоги - майже 69%, техперсонал - 55%. Школи №1, 3, 8, 11, 12 вже досягли необхідного рівня вакцинації у 80%, в деяких школах цей показник складає 93%.

У дитячих садочках рівень вакцинації працівників складає лише 23%. 

"Вони розуміють, що дитячі садочки не закриються [у разі посилення карантину], тому не роблять щеплення. Інших важелів впливу на працівників садочків у нас немає", - зазначив Гончаренко.

Кількість вакцинованих з початку вакцинальної кампанії - 38982 (це 25,3% від загальної кількості дорослого населення). За минулий тиждень вакциновано 3320 осіб. 

Наразі у Краматорську для першої вакцинації можна отримати щеплення вакцинами AstraZeneca і Pfizer. CoronaVac і Moderna є лише для тих, хто має зробити друге щеплення, але залишків цих вакцин не вистачає. 

Керівник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко сказав, що друге щеплення можна робити не раніше 14 днів після першого, і до 120 днів після отримання першої дози вакцини.

Інші статті на цю тему

miting-antivakcerov-kramatorsk (1)

На акції були навіть ті, хто отримав щеплення від коронавірусу

vakcinaciya-kramatorsk1

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные

коментарі