Важливо :: Життя громади :: 16 березня 2023 11:25 , Краматорск Пост
poisoneddogcover

У Краматорську отруїли собак: поліція шукає свідків

Це вже не перший випадок цього року

Зоозахисниця та керівник БФ «Друг» Наталія Титомир повідомила вчора у фейсбуці про отруєння собак у Краматорську.  

За її словами телефони волонтерів БФ «Друг» почервоніли від дзвінків мешканців, які бачили тварин, що вмирали у страшних муках.

«Собаки страждають так сильно, що деякі кидаються під колеса, бо нічого не бачать і не розуміють! На сьогодні відомо про три локації – центр міста, район "Нікі" та район СБУ.

Обуренню та болю просто немає межі! Я прошу звернути увагу на те, що відбувається, нашого міського голову Олександра Гончаренко! Неодноразово чула вашу позицію про те, що регулювати чисельність безпритульних тварин можна лише одним способом – стерилізацією!! Стерилізувати, а не труїти!!!», – написала Наталія Титомир.

test Отруєні собаки у центрі Краматорська (Фото — Наталія Титомир)

У місті створена і з початку березня працює Служба з питань утримання та поводження з тваринами, яка якраз займається їхньою стерилізацією. Наразі лікарям цієї Служби вдалося врятувати двох собак. 

За усіма ознаками — отруєння було навмисним з метою вбивства тварин токсичними препаратами медичного призначення, пише сайт Краматорської міської ради

До правоохоронних органів направлено три звернення з приводу скоєння кримінального правопорушення за статтею 299 Кримінального кодексу України. Чинне законодавство передбачає покарання за цей злочин до 3 років обмеження волі.

Усіх небайдужих мешканців міста, які мають інформацію з приводу цієї ситуації, просять повідомити її слідству за телефоном поліції або за телефоном Служби з питань утримання тварин (095) 600-68-65.

Нагадаємо, що це вже не перший такий випадок у Краматорську цього року. У січні відбулося масове отруєння собак у селищі Біленькому. Тоді кільком тваринам теж вдалося вижити.

Інші статті на цю тему

otruyeni-sobaki-1

Це сталося після того, як ентузіасти домовилися стерилізувати тварин

sterilizationcover

З початку березня цим займається спеціальна служба