Корисно :: Довідник :: 05 травня 2021 13:29 , Олена Круглова
dobri-susidi-odna-krayina

У Краматорську мешканців багатоквартирних будинків навчатимуть створенню ОСББ

На Донеччині стартує новий проєкт "Добрі сусіди – одна країна", що має сприяти активізації та згуртуванню мешканців багатоквартирних будинків

У містах Донеччини та Луганщини стартує нова ініціатива "Добрі сусіди – одна країна". Вона покликана активізувати мешканців багатоквартирних будинків та сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників.

Цей проект триватиме півтора року, а його ініціатори Всеукраїнська благодійна організація "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) за підтримки проєкту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" мають на меті розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

До проєкту "Добрі сусіди – одна країна" будуть залучені фахівці із питань розвитку та адвокації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також спеціалісти із залучення громадськості, медіа, урбаністики, дизайну. Це створить підґрунтя для ефективної мобілізації громадянської активності, посилення ролі громадянського суспільства, формування культури добросусідства та використання потужного об’єднувального потенціалу інституту ОСББ. У 15 цільових містах Донецької та Луганської областей – Бахмутi, Дружківці, Костянтинівці, Краматорську, Лисичанську, Маріуполі, Покровську, Попаснiй, Рубіжному, Сватовому, Сєвєродонецьку, Слов'янську, Станиці Луганській, Старобільську і Торецьку, будуть працювати місцеві координатори.

Уже невдовзі розпочнеться інформування і навчання участників проєкту у 15 містах, тісна співпраця з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінці ІМР у Фейсбук www.facebook.com/mdiorgua/ та на сайті www.mdi.org.ua.

Інші статті на цю тему

kramatorsk-dobri-susidі

Міський голова затвердив склад робочої групи, що створить Концепцію креативного перетворення Краматорська

osmd-bulvar-kramatorskiy-24

Когда жильцы пришли регистрировать объединение, оказалось, что оно зарегистрировано на человека, которого они не знают

seminar-osbb

Також там вчитимуть, як залучити інвестиції і гранти для розвитку свого будинку

коментарі