reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 08 жовтня 2020 14:32 , Олексій Ладика
академія перший крок

У Краматорську молодь може отримати гроші на свій стартап: як це зробити

Учасники проєкту повинні запропонувати креативну бізнес-ідею

20 жовтня у Краматорську стартує проєкт "Академія #ПершийКрок", учасники якого зможуть отримати фінансування для своєї бізнес-ідеї.

Як це зробити? Потрібно зібрати команду, в якій має бути не менше шести осіб, запропонувати свою креативну бізнес-ідею, яка зробить Краматорськ кращим, а авторів ідеї - більш успішними.

Ось посилання на реєстраційну форму.

До потенційних учасників проєкту жодних вимог не висувають, але організатори зазначають, що їхня цільова аудиторія – активна молодь Краматорська. Пріоритет будуть надавати креативним чи унікальним бізнес-проєктам, які передбачають створення робочих місць та є актуальними для Краматорська. 

Перший етап "Академії #ПершийКрок" триватиме місяць, протягом якого для учасників проєкту відбудуться чотири тренінги із домашніми завданнями – їх будуть проводити фахівці Краматорського міського центру зайнятості.

Після цього команди будуть захищати свої бізнес-проєкти, а потім розпочнеться робота з фінансовими донорами для випускників "Академії".

Організатори "Академії #ПершийКрок" - активіст громадської організації  "Перспектива Донеччини" Артур Семак та голова Молодіжної ради Краматорська Всеволод Єлетенко. Проєкт відбувається за підтримки Краматорського міського  центру зайнятості.

Інші статті на цю тему

molodej
ac02
art-coworking-u-kramatorsku

Представники арт-коворкінгу розповіли, як допомогли молодим творчим митцям перетворити їх ідеї на бізнес-концепції та просувати свої роботи на всеукраїнський рівень

коментарі