Важливо :: Життя громади :: 28 січня 2020 19:23 , Краматорск Пост
snimok-ekrana-2020-01-28-v-190529

У Краматорську можна навчитись творчо вирішувати соціальні конфлікти

Форум-театр - це арт-формат громадської дискусії на соціально важливі теми,  а ще - можливість творчого самовдосконалення і розвитку

Заняття форум-театру можна відвідувати в Молодіжному центрі, що по вулиці Паркова, 99. Вони проходять щонеділі. Три місяці триватиме проект. Наприкінці учасники покажуть громаді інтерактивну виставу, з темою якої визначаться в ході репетицій.

Кураторка театру Владислава Крижна має 8-річний досвід проведення подібних заходів і бажання залучити громаду до обговорення соціально важливих тем у творчому форматі. Вона говорить, що заняття допоможуть вдосконалити навички публічних виступів і ведення дискусій, підвищують впевненість у собі і дають можливість краще розуміти себе. Вік учасників не обмежується.

Відвідування безкоштовне, але смаколики до чаю в перервах і грошові благодійні внески вітаються.

Проект реалізується за підтримки ГО "Фонд соціального розвитку "Наше майбутнє" та Донецьким обласним молодіжним центром.

Карина Єфремова

Інші статті на цю тему

art-coworking-u-kramatorsku

Представники арт-коворкінгу розповіли, як допомогли молодим творчим митцям перетворити їх ідеї на бізнес-концепції та просувати свої роботи на всеукраїнський рівень

teatr-bam-buk

Премьера спектакля "Шекспир в Голливуде" пройдет 8 мая на малой сцене ДК НКМЗ

13-festival-teatralna-legenda

Фестиваль триватиме три дні, а на глядачів чекатиме низка цікавих вистав

коментарі