Важливо :: Політика :: 31 жовтня 2021 16:15 , Анатолій Змійов
uchastniki-akczii-khelluin

У Краматорську на свято Хелловін "духи спустились" біля виконкому

«Демократична сокира» нагадала владі країни та міста про їх стратегічні обіцянки

Сьогодні о 15-00 біля поміщення краматорської міської ради висадився "десант привидів" з гарбузами. На стенді організатори розмістили таблички з надписами про невиконані на погляд організаторів акції обіцянки місцевої влади.

test

Як розповів голова обласної організації «Демократична сокира» Юрій Трембач мета акції - привернути увагу виборців на обіцянки влади:

«У нас країна передвиборних обіцянок, яких багато дають на кожних виборах. Виборці дуже швидко забувають про ці обіцянки, а політики не дуже квапляться їх виконувати.

Тому ми нагадуємо про відповідальність політиків за те, що вони обіцяли, та відповідальність виборців, за що вони голосують» .

test

test

На думку учасників акції багато обіцянок перетворилися на привидів, або гарбузи, тому сьогодні біля виконкому можна було побачити і дітей одягнутих у привидів, і білі кулі, що теж символізували невиконані обіцянки.

test

test

test

Акція викликала жвавий інтерес у мешканців міста, вони підходили читали надписи, спілкувались з організаторами акції, фотографувались на фоні гарбузів.

Інші статті на цю тему

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

image (8)

А також про те, чи планує міська влада обмежувати подачу води через великі борги містян

zruynovaniy-budinok-po-marata-13

Але у мешканців цього будинку залишилися питання

коментарі