Цікаво :: Спорт :: 10 вересня 2021 12:02 , Краматорск Пост
den-fizkultury

У Краматорську нагородили учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор

У місті яскраво відсвяткували День фізичного виховання та спорту

9 вересня у Краматорську, у парку Пушкіна, відзначили День фізичного виховання і спорту. 

В рамках цього спортивного свята голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко нагородив спортсменів та їхніх тренерів, які брали участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо.

Серед нагороджених учасників Олімпійських ігор є легкоатлети Мар’ян Закальницький (сам родом із Івано-Франківська, проте представляв Донеччину у Токіо),  Сергій Смелик та Олександр Сітковський, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук, Наталія Семенова, Марія Миколенко і Вікторія Калюжна, вершниця Інна Логутенкова, велосипедисти Анатолій Будяк і Вікторія Кононенко

Кириленко також нагородив учасників Паралімпіади-2020 у Токіо та їхніх тренерів грамотами та сертифікатами на отримання одноразової грошової винагороди. 

Серед нагороджених спортсменів - срібний та бронзовий призер ігор у Токіо в гонках на трасах С5 і С4-5, велосипедист Єгор Дементьєв, володар аж шести медалей (2 золотих, 3 срібних та 1 бронзової) з легкої атлетики Андрій Трусов, володарі срібних медалей Паралімпіади плавці Віктор Смирнов та Сергій Кіпперт (Слов’янськ), легкоатлет Микола Жабняк (Бахмут), бронзові призери легкоатлетка Юлія Павленко (Бахмут) та плавці Ярина Матло і Василь Крайник (Маріуполь).

Окрім того, учасники Олімпіади-2020 у Токіо разом з представниками Національного Олімпійського комітету України дарували вихованцям юнацьких спортивних шкіл, команд та гуртків Донеччини пакети з подарунками.

У парку Пушкіна працювали локації з 22 видів спорту: легка атлетика, важка атлетика, карате, тхеквондо, кікбоксинг, змішані єдиноборства, кінний спорт, скелелазіння тощо.

test

У той же час велосипедисти з усього регіону здійснили велопробіг маршрутом зі “Саду Бернацького” вулицями Олекси Тихого, Паркової, Василя Стуса, проспектом Миру та Академічної до парку Пушкіна. 

test

Музичним супроводом заходу був виступи cover-гурту MoonJam.

test

Нагадаємо, Україна на Олімпійських іграх у Токіо зайняла 44 місце з 19 медалями (1 золота, 6 срібних та 12 бронзових), тоді як на Паралімпійських - 6 місце з 98 медалями (24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

chessgirl

Розказуємо, які ще здобутки вона має та чим захоплюється

gymcover

Вона успішно претендує на місце у збірній України

sportsuccesscover

Розповідаємо про їхні успіхи цими днями

коментарі