Цікаво :: Спорт :: 10 вересня 2021 12:02 , Краматорск Пост
den-fizkultury

У Краматорську нагородили учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор

У місті яскраво відсвяткували День фізичного виховання та спорту

9 вересня у Краматорську, у парку Пушкіна, відзначили День фізичного виховання і спорту. 

В рамках цього спортивного свята голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко нагородив спортсменів та їхніх тренерів, які брали участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо.

Серед нагороджених учасників Олімпійських ігор є легкоатлети Мар’ян Закальницький (сам родом із Івано-Франківська, проте представляв Донеччину у Токіо),  Сергій Смелик та Олександр Сітковський, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук, Наталія Семенова, Марія Миколенко і Вікторія Калюжна, вершниця Інна Логутенкова, велосипедисти Анатолій Будяк і Вікторія Кононенко

Кириленко також нагородив учасників Паралімпіади-2020 у Токіо та їхніх тренерів грамотами та сертифікатами на отримання одноразової грошової винагороди. 

Серед нагороджених спортсменів - срібний та бронзовий призер ігор у Токіо в гонках на трасах С5 і С4-5, велосипедист Єгор Дементьєв, володар аж шести медалей (2 золотих, 3 срібних та 1 бронзової) з легкої атлетики Андрій Трусов, володарі срібних медалей Паралімпіади плавці Віктор Смирнов та Сергій Кіпперт (Слов’янськ), легкоатлет Микола Жабняк (Бахмут), бронзові призери легкоатлетка Юлія Павленко (Бахмут) та плавці Ярина Матло і Василь Крайник (Маріуполь).

Окрім того, учасники Олімпіади-2020 у Токіо разом з представниками Національного Олімпійського комітету України дарували вихованцям юнацьких спортивних шкіл, команд та гуртків Донеччини пакети з подарунками.

У парку Пушкіна працювали локації з 22 видів спорту: легка атлетика, важка атлетика, карате, тхеквондо, кікбоксинг, змішані єдиноборства, кінний спорт, скелелазіння тощо.

test

У той же час велосипедисти з усього регіону здійснили велопробіг маршрутом зі “Саду Бернацького” вулицями Олекси Тихого, Паркової, Василя Стуса, проспектом Миру та Академічної до парку Пушкіна. 

test

Музичним супроводом заходу був виступи cover-гурту MoonJam.

test

Нагадаємо, Україна на Олімпійських іграх у Токіо зайняла 44 місце з 19 медалями (1 золота, 6 срібних та 12 бронзових), тоді як на Паралімпійських - 6 місце з 98 медалями (24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

sportsruinedcover

Деякі з них знищені повністю або частково зруйновані

Liftingcover

Після змагань у Франції він показав добрий результат у Румунії

Ruzhanskiycover

Цього місяця наші земляки показали потужні результати на міжнародних змаганнях з паверліфтингу

коментарі