
У Краматорську назвали ймовірну дату початку опалювального сезону
Теплопостачальники Краматорська завершили підготовку до початку опалювального сезону. Про це сьогодні розповів начальник Управління з питань житлово-комунального господарства (УЖКГ) Андрій Літвіненко.
"Зараз уважно слідкуємо за погодними умовами, моніторимо стан по Gismeteo та іншим джерелам", - сказав він на апаратній нараді 19 жовтня.
Міський голова Олександр Гончаренко зауважив, що за прогнозом погоди, у найближчі неділю, понеділок та вівторок середньодобова температура повітря буде +8, тому закликав теплопостачальників бути готовими у ці дні розпочати опалювальний сезон.
На "Краматорськтеплоенерго" вугілля вистачить на два тижні
Керівник найбільшого теплопостачальника міста "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький розповів, що найближчим часом на підприємстві буде 4580 тонн вугілля - цього вистачить на два тижні.
За його словами, 24 вагони вугілля вже розвантажено, в дорозі по Україні ще 15 вагонів, ще 14 вагонів прямують по російській залізниці. Зе 1200 тонн будуть везти автомобілями.
"Постачальник вугілля зараз працює над отриманням квот - сьогодні-завтра він має отримати рішення. І буде відвантажувати 10 тисяч тонн вугілля на нашу адресу… Вугілля є. Проблема, мабуть, більше політична, ніж економічна", - сказав Олександр Стоцький.
Інші теплопостачальники - "Краматорська тепломережа" і "КМРТМ" - запевнили, що повністю готові до опалювального сезону.
У дитячих садках холодно
З 18 жовтня учні краматорских шкіл пішли на канікули, а ось дитячі садки працюють. Їх зараз опалюють електричними обігрівачами.
"У нас [у садочках] взагалі-то холодно, десь 15-16 градусів в основному… Теплонагрівальні прилади є майже в усіх садочках, але все одно ними дуже не нагрієш, тому що на вулиці вже холодно", - сказала заступниця начальника Управління освіти Наталія Анацьких.
Управління освіти у своїй заяві зазначило, що включити опалення у дитячих садочках раніше за все місто неможливо - садочки підключені до централізованої опалювальної системи міста, і окремо, без ввімкнення опалення в усіх оселях це також неможливо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.
Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.