Важливо :: Життя громади :: 19 жовтня 2021 10:44 , Олексій Ладика
opalennya-otoplenie-batarei

У Краматорську назвали ймовірну дату початку опалювального сезону

У дитячих садках холодно, але ввімкнути опалення раніше за все місто там неможливо

Теплопостачальники Краматорська завершили підготовку до початку опалювального сезону. Про це сьогодні розповів начальник Управління з питань житлово-комунального господарства (УЖКГ) Андрій Літвіненко.

"Зараз уважно слідкуємо за погодними умовами, моніторимо стан по Gismeteo та іншим джерелам", - сказав він на апаратній нараді 19 жовтня. 

Міський голова Олександр Гончаренко зауважив, що за прогнозом погоди, у найближчі неділю, понеділок та вівторок середньодобова температура повітря буде +8, тому закликав теплопостачальників бути готовими у ці дні розпочати опалювальний сезон.

На "Краматорськтеплоенерго" вугілля вистачить на два тижні

Керівник найбільшого теплопостачальника міста "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький розповів, що найближчим часом на підприємстві буде 4580 тонн вугілля - цього вистачить на два тижні. 

За його словами, 24 вагони вугілля вже розвантажено, в дорозі по Україні ще 15 вагонів, ще 14 вагонів прямують по російській залізниці. Зе 1200 тонн будуть везти автомобілями. 

"Постачальник вугілля зараз працює над отриманням квот - сьогодні-завтра він має отримати рішення. І буде відвантажувати 10 тисяч тонн вугілля на нашу адресу… Вугілля є. Проблема, мабуть, більше політична, ніж економічна", - сказав Олександр Стоцький.

Інші теплопостачальники - "Краматорська тепломережа" і "КМРТМ" - запевнили, що повністю готові до опалювального сезону.

У дитячих садках холодно

З 18 жовтня учні краматорских шкіл пішли на канікули, а ось дитячі садки працюють. Їх зараз опалюють електричними обігрівачами.

"У нас [у садочках] взагалі-то холодно, десь 15-16 градусів в основному… Теплонагрівальні прилади є майже в усіх садочках, але все одно ними дуже не нагрієш, тому що на вулиці вже холодно", - сказала заступниця начальника Управління освіти Наталія Анацьких.

Управління освіти у своїй заяві зазначило, що включити опалення у дитячих садочках раніше за все місто неможливо - садочки підключені до централізованої опалювальної системи міста, і окремо, без ввімкнення опалення в усіх оселях це також неможливо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

heatcat

Орієнтовно опалювальний сезон в області розпочнеться 1 листопада

burzhujki

Загалом в Донецьку область передадуть 1800 пічок

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

коментарі