Важливо :: Життя громади :: 09 лютого 2022 12:40 , Олексій Ладика
molodizhna-rada

У Краматорську обрали голову Молодіжної ради: хто він і що це за орган

Керівництво і склад ради буде діяти найближчі два роки

8 лютого відбулися вибори голови Молодіжної ради Краматорська, на якому обрали керівництво цього органу на найближчі два роки.

На посаду голови ради претендували три людини. Вони представили свої презентації бачення роботи Молодіжної ради та погляди на співпрацю з міською владою.

18 голосів набрав Олександр Кузякін (на фото у центрі), асистент кафедри акушерства та гінекології Донецького національного медичного університету (ДНМУ). 

Він є батьком двох дітей, а в якості адміністративного досвіду зазначає, що був головою студентського самоврядування Бердянського медичного коледжу, профоргом 3-го медичного факультету ДНМУ, головою ради студентського самоврядування ДНМУ та співзасновник ГО "Студентське самоврядування ДНМУ".

За рекомендацією Олександра Кузякіна, його заступником обрано члена громадської організації "Українська студентська ліга" Данііла Гавілея, а на посаду секретаря Молодіжної ради - представника громадської організації "Українська асоціація студентів" Олега Хайло.

Що таке Молодіжна рада

Молодіжна рада Краматорська - це молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня. Його членами можуть бути люди віком від 14 до 35 років. До складу ради входять школярі, студенти, молодь, яка вже працює.

Члени Молодіжної ради можуть брати участь розробці проєктів рішень виконкому та міськради, які стосуються молоді, та контролювати їхнє виконання. 

Також у завдання Молодіжної ради входить залучати молодь до усіх сфер життя міста, консолідувати молодіжний рух на території Краматорська, співпрацювати з місцевої владою та різними організаціями для вирішення проблем молоді тощо.

Склад Молодіжної ради обирається кожні два роки. Вперше така рада у Краматорську запрацювала 2019 року, у січні цього року члени виконкому затвердили новий склад Молодіжної ради. В її складі 33 молоді людини.

Ілюстрація - Краматорська міська рада

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал або групу у Viber, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

ac02
академія перший крок

Учасники проєкту повинні запропонувати креативну бізнес-ідею

plast-kramatorsk-4

Краматорськ, який сьогодні опинився на лінії фронту, був форпостом “Пласту” на Сході Україні — національної скаутської організації, у якій дітей навчали бути самостійними

коментарі