Важливо :: Життя громади :: 22 серпня 2023 15:45 , Краматорск Пост
Flagdaycover

Найбільший у Донецькій області Державний прапор оновили сьогодні у Краматорську

Заміна полотна присвячена завтрашньому Дню Державного прапора України

До Дня Державного прапора у краматорському парку Ювілейному оновили прапор, який майорить на найвищому флагштоку Донецької області.

Розмір нового полотна - 16 на 24 метри.

“Завтра День прапора. Це планова заміна полотнища, яке зношується від погодних умов,” - прокоментував для Краматорськ Пост цю заміну начальник Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Ігор Єськов.

Ще на початку липня, під час чергової наради міськради з питань УЖКГ, КП "Об'єднання парків культури та відпочинку" повідомили про свої плани виконати технічне обслуговування флагштока в парку Ювілейному.

На час виконання робіт прапор був приспущеним. Роботи мали виконати до середини серпня, аби до Дня прапора та Дня Незалежності флагшток вже був повністю полагоджений.

"Технічні роботи ще не завершені, там багато комплексних заходів. Погодні умови сповільнили цей процес. Сьогодні оновили Прапор, але вже після державних свят, орієнтовно з 25 серпня, роботи з технічного обслуговування флагштока буде поновлено," -  додав Ігор Єськов. 

Нагадаємо, що перше урочисте підняття найбільшого в Донецькій області Державного Прапору відбулося два роки тому з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України. То була видатна подія для містян і гостей Краматорська, яку транслювали національні телеканали.

Довідка: День Держа́вного пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. 

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів. 

Фото та відео - Ярослав Хмарський/Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

flaccover

Як вона пояснила свій вчинок

FlagDaycover

Ми зробили добірку з соцмереж з вітаннями краматорців з різних куточків світу

prapor-u-kiyevi (8)

Він висів на флагштоку у парку Ювілейний

коментарі