Важливо :: Політика :: 24 лютого 2021 13:51 , Олексій Ладика
plakat-s-anatoliem-shariem-kramatorsk (1)

У Краматорську під час сесії сталася сутичка через плакат на підтримку блогера Шарія

У конфлікті взяли участь депутати від "Партії Шарія" та активісти руху "Гонор"

24 лютого під час сесії депутатів Краматорської міської ради сталася сутичка через плакат на підтримку блогера Анатолія Шарія.

Перед початком засідання депутати від "Партії Шарія" вивісили на президії плакат із зображенням свого лідера та закликом "зупинити політичні репресії". Плакат майже одразу зняли, але фото поширилося соцмережами.

Сесія розпочалася, депутати засідали вже понад годину, коли до зали зайшли кілька невідомих, схопили цей плакат і перевернули дриґом. До них підбігли депутати від "Партії Шарія" і між сторонами сталася невелика сутичка. Гості забрали із собою цей та ще один плакат із Шарієм і пішли геть. 

Ось відео цієї сутички:

Згодом стало відомо, що плакати забрали із собою активісти націоналістичного руху "Гонор". Лідер цього руху Сергій Філімонов, колишній керівник київського осередку Цивільного Корпусу "Азов" та столичного осередку "Національного корпусу", опублікував відповідний допис на своїй сторінці у Facebook.

16 лютого Служба безпеки України повідомила блогеру, який проживає в Іспанії, Анатолію Шарію про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян.

Депутат від "Партії Шарія" у Краматорську Юрій Нікулічев після сесії намагався виступити із промовою на підтримку свого лідера. Оскільки він знову виступав російською мовою і знову відмовлявся переходити на державну, депутати від партії "Європейська Солідарність" супроводжували виступ Нікулічева оплесками і фактично не дали йому оголосити свою промову.

Між депутатами виникла суперечка щодо того, чи можна виступати недержавною мовою, суперечка не припинялася, Нікулічев не міг продовжити свій виступ - у підсумку міський голова Олександр Гончаренко оголосив про закриття сесії.

Інші статті на цю тему

skmz

Остаточне рішення ухвалять на сесії 27 серпня

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Більшість обранців утримались при голосуванні

skmz

Місто купляє у заводу три об'єкти нерухомості за десятки мільйонів гривень

коментарі