Важливо :: Гроші :: 03 лютого 2022 17:21 , Олексій Ладика
troleybus-kramatorsk

У Краматорську планують підвищити ціни на проїзд у тролейбусі

А щодо тарифу на автобуси міська влада оголосила громадські обговорення

Слідом за наміром підвищити тариф на проїзд в автобусах у Краматорську оголосили про плани зробити це саме і для проїзду у тролейбусах. 

Відповідне оголошення 3 лютого з'явилося на сайті Краматорської міськради.

Проєкт рішення пропонує встановити наступні ціни на проїзд у тролейбусах у Краматорську:

  • 12 грн - якщо сплачувати за проїзд готівкою
  • 10 грн - за безготівковий розрахунок.

Зараз вартість проїзду у тролейбусі становить 8 грн - тариф підвищили влітку минулого року (до цього квиток коштував 5 грн).

Мета проєкту рішення називається "приведення у відповідність розміру тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу тролейбусами до економічно обґрунтованих витрат".

Нагадаємо, 1 лютого з'явився проєкт рішення, яким міська влада пропонує встановити вартість проїзду в автобусі у Краматорську на рівні 10 гривень, якщо платиш карткою, і 12 гривень - якщо платиш готівкою. Для маршруту, який з'єднає Дмитрівку і Старе місто, пропонується вартість проїзду у 20-22 грн.

Сьогодні міськрада оголосила про громадські обговорення цього питання. Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються у письмовій формі з 3 лютого до 4 березня до 17:00 за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua.

Консультації надаються за телефоном: (06264)5-34-78 (сектор транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко Андрій Петрович.

Публічне громадське обговорення відбудеться 9 березня о 15.00 у залі засідань Краматорської міської ради за адресою: (пл. Миру, 2, 4-й поверх, зал засідань).

В публічному громадському обговоренні можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їхніх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

troleybusKramatorsk

КТТУ оприлюднило актуальний розклад руху

trolleybuscover

Тролейбусів на маршруті № 10 стане більше

transport

Особисті думки та спостереження про автобуси та тролейбуси нашого міста

коментарі