Важливо :: Життя громади :: 14 січня 2021 11:21 , Олексій Ладика
stroitelstvo

У Краматорську планують побудувати багатоповерхівки для переселенців та місцевих мешканців

Депутати почали процедуру виділення ділянки під будівництво

У Краматорську планують побудувати багатоквартирні житлові будинки для переселенців та місцевих мешканців. 13 січня депутати Краматорської міськради дозволили розробити проєкт землеустрою для відведення земельної ділянки під це будівництво.

Мова йде про ділянку по вул. Бородіно поблизу будинку №207 - цей мікрорайон місцеві мешканці називають "Чечня". Загальна площа ділянки - 3 гектари. Управління капітального будівництва має упродовж місяця укласти договір про розробку проєкту землеустрою.

Нове житло будуватиметься в рамках проєкту "Покращення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб на Сході України". Попередній міський голова Краматорська Андрій Панков у вересні цього року підписав Меморандум про співпрацю стосовно забезпечення житлом вимушених переселенців та місцевих мешканців із Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Панков повідомляв на своїй сторінці у Facebook, що проєкт передбачає будівництво двох нових будинків на фундаменті недобудов на "Чечні". 

Проєкт триватиме у Краматорську та Сєвєродонецьку п’ять років, а його загальний бюджет становить 22,1 млн євро - гроші виділяє уряд Німеччини. У рамках цієї діяльності МОМ побудує та відремонтує житло для понад 500 родин: 80% з них становитимуть переселенці, а 20% — місцеві мешканці.

-----------

реклама

Хотите создать комфорт и уют в своем доме или квартире? Приобретайте входные и межкомнатные двери, воспользовавшись сайтом domtexnik.com.ua. Здесь представлен магазин дверей киев. Большой выбор качественного товара по выгодной цене.

Інші статті на цю тему

stroitelstvo

Депутати Краматорської міської ради передали земельну ділянку в оренду Міжнародній організації з міграції (МОМ).

otkrytie-ofisa-zhilstroy

По каким программам можно взять жилье в ипотеку и что еще строят или планируют построить в Краматорске

sportkompleks

Спорткомплекс планируют строить в районе новой ледовой арены

коментарі