Важливо :: 16 вересня 2020 12:17 , Дмитро Лук'яненко
koronavirus

У Краматорську планують робити ІФА-тести на коронавірус

Виконком міської ради підтримав виділення понад 200 тис. гривень на відповідне обладнання

Виконком Краматорськой міськради підтримав пропозицію відділу охорони здоров’я щодо перерозподілу коштів та направленню їх на придбання комплекту обладнання для проведення досліджень методом ІФА для Комунального неприбуткового підприємства «центр первинної медико-санітарної допомоги № 1», - повідомляє прес-служба міськради.

На сьогоднішній день дослідження проводять у Слов’янську або Маріуполі, через що виникає певна затримка в очікуванні результатів аналізів.

Перевага цього методу дослідження заключається в тому, що воно виявляє не тільки хворих на коронавірус, але й тих, хто вже хворів цим захворюванням раніше, але не мав виражених симптомів.

«Окрім того це обладнання можна використовувати для проведення безлічі інших досліджень, для виявлення інших захворювань. Воно дійсно необхідне місту», - повідомила Валерія Мельник. Вартість обладнання становить 202 500 грн.

Інші статті на цю тему

koronavirus-kovid-kramatorsk

Серед захворілих 61 людина знаходиться на самоізоляції, 2 людини шпиталізовано

progolosuvati-vdoma (1)

Краматорці, що перебувають на самоїзоляції через коронавірус, мають час до 20.00 23 жовтня звернутися до ДВК із заявою проголосувати вдома

koronavirus-kovid-kramatorsk

Під нагляд лікарів на самоїзоляцію відправлено 50 осіб, 1 особу шпиталізовано, 8 осіб одужало

коментарі