Важливо :: Життя громади :: 30 червня 2023 12:45 , Краматорск Пост
sheltecover

У Краматорську планують встановити 21 мобільне захисне укриття

Вони будуть розташовані переважно біля зупинок громадського транспорту

Ось уже кілька днів на території Краматорської міської громади монтують велике мобільне укриття. Воно буде розташоване зовсім поруч із залізничним вокзалом станції "Краматорськ". Загалом на цій локації буде два таких укриття, кожне з яких матиме по 65 сидячих місць. 

Загальна ж місткість одного, разом із тими людьми, хто стане у проходах — орієнтовно до 100 місць. Ще одне велике укриття змонтують поруч з автовокзалом по бульвару Машинобудівників.

test Триває встановлення укріття біля залізничного вокзалу (Фото - Краматорська міська рада)
 

А 18 менших укриттів, орієнтовною місткістю 15-20 осіб (10 сидячих місць), розташують по різних локаціях міста. Переважно — біля зупинок громадського транспорту. 

"З метою визначення локацій розташування мобільних укриттів ми спілкувались із перевізниками, вони й розповіли, де у Краматорську сьогодні фіксують скупчення людей найчастіше. Звісно, залізничний і автовокзали потребують великих укриттів, а на зупинках громадського транспорту встановлюємо менші. Сподіваємось, вони не знадобляться, але готові маємо бути до всього", - наголошує начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

Місьска рада звернулася до мешканців Краматорська з таким проханням: "У разі якщо ви помічаєте, що хтось використовує укриття не за призначенням, не влаштовуйте конфліктів, проте обов'язково повідомляйте про це наш міський контакт-центр за номером (099) 099-1505".

Джерело: Краматорська міська рада. 

Інші статті на цю тему

kradizhka-dverey-z-mobilnogo-ukrittya (4)

Але патрульні вчасно помітили пропажу і виявили можливих крадіїв

ukrittya-volonteri-kramatorsk (7)

Підприємства-підрядники мають тісні зв’язки з міською адміністрацією

3-shkola-shovishe (4)

Капремонт обох приміщень триватиме до середини осені наступного року