Важливо :: Життя громади :: 21 липня 2021 08:55 , Олексій Ладика
vandalizm-kramatorsk3

У Краматорську по ліхтарях у скверах стріляють з пневматики: як будуть вирішувати проблему

За словами директора "Міськсвітла", такі випадки непоодинокі

У Краматорську хулігани стріляють з пневматичної зброї по ліхтарях, тому у скверах планують не лише замінити ліхтарі, а й встановити камери відеоспостереження.

Про це стало відомо під час апаратної наради 20 липня.

Директор "Міськсвітла" Юрій Марченко розповів, що зараз проводяться роботи з укладання договорів на розробку проєктно-кошторисної документації на нове освітлення скверів Матері та "Лабіринт". Приблизно до 1 вересня документи мають бути готові і підприємство намагатиметься до кінця року замінити освітлення у цих скверах.

Вандализм фонари Краматорск

В сквере Шевченко в вечернее время не горят десятки светильников

Ліхтарі у цих та інших краматорських скверах постійно потерпають від нападів хуліганів. Тож під час апаратки запропонували встановити там системи відеоспостереження.

"Висота [нових] ліхтарів буде достатньо висока, щоб бути пошкодженими", - сказав на це міський голова Олександр Гончаренко.

"У нас має місце пошкодження ліхтарів з пневматичної зброї. Це непоодинокі випадки. Тому висота не має значення", - відповів на це Марченко.

Врешті домовились, що камери відеоспостереження першочергово встановлять у скверах Матері і "Лабіринт", а також у сквері Шевченка.

Гончаренко нагадав, що керівництво міста зараз займається закупівлею серверного обладнання для Ситуаційного центру - це питання має бути вирішене впродовж місяця-двох. Для придбання обладнання для моніторингового центру міська влада планує взяти кредит. Детальніше про це читайте на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

chugunka-skver-metalurgiv-u-kramatorsku (1)

Голосувати пропонують вподобайками у фейсбуці

chugunka-skver-metalurgiv-u-kramatorsku (1)

За обранця глядацьких симпатій серед конкурсантів у фейсбуці "накрутили" переможні голоси через "ліві акаунти". Громадськість обурена

pidlitki-poshkodili-gromadskiy-tualet

Напередодні вони навмисно розбили сенсорний екран вбиральні

коментарі