Важливо :: Життя громади :: 15 травня 2020 19:06 , Олексій Ладика
sad-bernackogo-stadion

У Краматорську побудували перше крите футбольне поле зі штучним покриттям

На черзі - стадіон біля Центру позашкільної роботи

У Краматорську, у Саду Бернацького, побудували футбольне поле зі штучним покриттям. 14 травня його офіційно відкрили голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко та міський голова Краматорська Андрій Панков, а троє дітлахів під керівництвом їхнього тренера провели тренування.

Будівництво футбольного поля почалося у серпні минулого року і завершилося у квітні цього. Вартість проєкту склала 18 млн 722,3 тис. грн, фінансування здійснювалося за рахунок коштів державного бюджету, з яких 50% – це субвенція на соціально-економічний розвиток Краматорська, повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Новий стадіон являє собою манеж із металевим каркасом, на який натягнутий тент з полівінілхлориду. Всередині – футбольне поле зі штучним покриттям розмірами 60х40 метрів із освітленням та електронним табло. Крите поле дозволяє протягом всього року, навіть взимку, проводити тренування та змагання.

Поле відповідає стандартам Української асоціації футболу щодо футбольних турнірів будь-якого рівня для дітей до 12 років.

Крите футбольне поле у Краматорську стало першим спортивним об'єктом в Україні, зведеним у рамках президентської програми "Велике будівництво". В рамках цієї ж програми у Краматорську побудують ще один стадіон – на вулиці Парковій біля Центру позашкільної роботи. Планується, що будівництво завершиться восени цього року.

Інші статті на цю тему

avangard-kramatorsk

За 30 секунд до конца игры красную карточку получил Гутти

sad-bernackogo

Работы должны выполнить до 22 августа 2022 года

dom-dlya-sbu-v-kramatorske (1)

Дом появится на пересечении улиц Парковой и Юбилейной

коментарі