Корисно :: Довідник :: 03 березня 2021 11:29 , Олексій Ладика
avariynyy-telefon

У Краматорську почали "відключати" телефони аварійних служб: звертайтесь до Контакт-Центру

Лише два підприємства залишаються зі своїми номерами

З 1 березня у Краматорську почали "відключати" телефони аварійних комунальних служб. 

З усіх комунальних питань, питань соціальної сфери, незаконного будівництва та ін. містянам потрібно буде звертатися до Контакт-Центру за єдиним багатоканальним номером.

Номери телефонів краматорського Контакт-центру (цілодобово):

1505 (зі стаціонарних номерів) 

 

0990991505 (з мобільних)

Також можна залишати повідомлення про проблему на сайті Контакт-центру, а ще оперативно слідкувати за комунальною ситуацією у Краматорську на сторінці центру у Facebook.

Керівниця Служби єдиного замовника (СЄЗ) Марина Бурлай на апаратній нараді 2 березня розповіла, що комунальні аварійні служби або ставлять телефони на автовідповідачі, або переадресовують дзвінки на Контакт-центр. 

Винятком залишаються УК "Ладіс" та РЕМ - вони не мають права відключати номери аварійників через ліцензійні умови, за якими працюють ці підприємства.

Начальник УК "Ладіс" Дмитро Литвинов зазначив, що єдиний Контакт-Центр - зручніше і для споживачів, і для підприємства. Але, за його словами, послуга аварійної служби - це окрема стаття тарифу на управління будинками. Тому категорична відмова від цієї служби буде порушенням договірних умов. 

Втім, Контакт-Центр приймає заявки і щодо управління будинками, і щодо відсутності світла - і передають їх до відповідних служб.

Марина Бурлай вважає, що з часом мешканці Краматорська звикнуть до того, що телефонувати потрібно до Контакт-Центру, і не буде взагалі потреби звертатися ні до "Ладісу", ні до РЕМу, ні кудись ще.

Статистика звернень показує, що краматорці поступово звикають до Контакт-Центру. Якщо за весь минулий рік до Центру надійшло 1274 звернень, то лише за два місяці цього року – вже 1438. Лише за минулий тиждень Контакт-Центр отримав 203 звернень від мешканців  та надав 265 консультацій. 

Інші статті на цю тему

kontaktnij-centr-kramatorsk

Депутати затвердили регламент взаємодії контакт-центру та підприємств-виконавців

sho-potribno-znati-3-lyutogo-2022
sho-potribno-znati-4-lyutogo-2022

Корисна інформація, яку варто дізнатися зранку

коментарі