Важливо :: Політика :: 21 липня 2019 22:17 , Олексій Ладика
vybory

У Краматорську почали рахувати голоси на виборах. Подивіться, як це відбувається (оновлено)

21 липня о 20:00 завершили роботу усі виборчі дільниці на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Центральна виборча комісія оприлюднила дані щодо остаточної явки виборців на 48-му окрузі у Краматорську - 48%. 

Також відомі результати екзит-полів станом на 20:00.

Так, згідно з даними Національного екзит-полу, проведеного на замовлення фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, КМІС та "Центру Разумкова", переможцем виборів у загальнодержавному окрузі (тобто, серед партій) стала політична сила "Слуга народу" – у неї 44,2% голосів. На другому місці – "Опозиційна платформа-За життя" (11,4%), на третьому – "Європейська Солідарність" (більше 8,8%).

Окрім того, до Верховної Ради проходять ВО "Батьківщина" (7,4%) і "Голос" (6,5%). Інші партії набрали менше прохідних 5%. 

Так це чи ні – дізнаємось після остаточного підрахунку голосів та оприлюднення офіційних результатів голосування з боку ЦВК. 

Тим часом, дільничні виборчі комісії вже почали рахувати голоси. Журналісти та спостерігачі показують у соціальних мережах, як це відбувається у Краматорську.

p4

підраховують остаточну явку

p5

підраховують невикористані бюлетені

p3

"гасять" невикористані бюлетені

p2

"розвантажують" урни

p1

починають підрахунок голосів

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Інші статті на цю тему

коментарі