Важливо :: Життя громади :: 06 квітня 2021 14:21 , Олексій Ладика
batarei-otoplenie

У Краматорську починають відключати опалення

Першими без теплопостачання будуть абоненти "Краматорськтеплоенерго"

З 6 квітня у Краматорську починаєть відключати опалення. На апаратній нараді в. о. гендиректора "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький повідомив, що сьогодні в обід на підприємстві відключать один з котлів і переведуть його в режим консервування.

"Температурний режим більш-менш достатній, щоб відмовитися від опалення, і тому сьогодні вночі вже опалення не буде. Може, трохи буде прохолодно, але не критично", - сказав на це міський голова Олександр Гончаренко, подякувавши керівникові "Краматорськтеплоенерго" за те, що минулого тижня дослухався до слів мера і відмовився від відключення опалення з 30 березня.

Гончаренко порадив іншим теплопостачальникам - "Краматорській тепломережі" та "КМРТМ" - відключити опалення у найближчі 2-3 дні.

Нагадаємо, минулого тижня "Краматорськтеплоенерго" повідомило про припинення постачання тепла на Краматорськ з 30 березня. Через це міський голова Гончаренко та керівник підприємства Стоцький посперечалися на підвищенних тонах минулої апаратної наради - у підсумку теплопостачальник не став відключати опалення. У той самий час члени виконкому вирішили, що опалювальний сезон у Краматорську завершується 10 квітня або якщо середньодобова температура повітря на вулиці складає 8 градусів тепла протягом трьох діб.

Інші статті на цю тему

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів

kramatorskteploenergo
коментарі