
У Краматорську починають відключати опалення
З 6 квітня у Краматорську починаєть відключати опалення. На апаратній нараді в. о. гендиректора "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький повідомив, що сьогодні в обід на підприємстві відключать один з котлів і переведуть його в режим консервування.
"Температурний режим більш-менш достатній, щоб відмовитися від опалення, і тому сьогодні вночі вже опалення не буде. Може, трохи буде прохолодно, але не критично", - сказав на це міський голова Олександр Гончаренко, подякувавши керівникові "Краматорськтеплоенерго" за те, що минулого тижня дослухався до слів мера і відмовився від відключення опалення з 30 березня.
Гончаренко порадив іншим теплопостачальникам - "Краматорській тепломережі" та "КМРТМ" - відключити опалення у найближчі 2-3 дні.
Нагадаємо, минулого тижня "Краматорськтеплоенерго" повідомило про припинення постачання тепла на Краматорськ з 30 березня. Через це міський голова Гончаренко та керівник підприємства Стоцький посперечалися на підвищенних тонах минулої апаратної наради - у підсумку теплопостачальник не став відключати опалення. У той самий час члени виконкому вирішили, що опалювальний сезон у Краматорську завершується 10 квітня або якщо середньодобова температура повітря на вулиці складає 8 градусів тепла протягом трьох діб.