Корисно :: Комора :: 09 лютого 2021 20:12 , Олексій Ладика
dina-kvitancya-kramatorsk

У Краматорську покращили єдину квитанцію: що змінилося

Платити за комунальні послуги у касах двох банків стало дешевше

У Краматорську до єдиної квитанції на сплату комунальних послуг долучилася УК "Ладіс", а вартість комісії при сплаті за платіжку у касах двох банків відтепер становить 15 гривень.

"Що було минулого року? Якщо хтось приходив до каси банку, коли люди сплачували по кожному рахунку на адресу кожного комунального підприємства, кожна платіжка коштувала 15 гривень. Шість платіжок - 90 гривень було в "Ощаді". Зараз в єдиній квитанції вісім одержувачів. До єдиної квитанції долучився УК "Ладіс", залишився не охопленим РЕМ", - розповів міський голова Краматорська Олександр Гончаренко на апаратній нараді 9 лютого.

Представник РЕМ на цій самій нараді відповів, що це питання не в їхній компетенції, а вирішується на рівні керівництва компанії у Києві. Гончаренко попросив до наступної апаратки доповісти, чи має РЕМ бажання долучитись до єдиної квитанції, і якщо так - то коли.

За словами міського голови, у Краматорську 60 тисяч людей похилого віку, третина з них не користується онлайн-банкінгом та сплачує за комуналку у касах та відділеннях банків. Для них було додатковим тягарем сплачувати ще близько 100 гривень лише за послуги банку.

Упродовж останніх двох місяців міська влада вела перемовини із відділеннями банків у Краматорську і дві установи погодились долучитися до програми "Єдина квитанція" - "Ощадбанк" і "Мегабанк". З 8 лютого у відділеннях цих банків комісія при сплаті комунальних послуг за єдиною квитанцією становить 15 гривень.

Гончаренко на своїй сторінці у Facebook додав, що якщо сплачувати за компослуги не через касу, а через термінал, до комісія становитиме 5 грн. 

Окрім того, пенсіонери зможуть сплачувати комунальні послуги через платіжний термінал за допомогою пенсійної платіжної карти "Ощадбанку" лише за одну гривню.

Міський голова на апаратній нараді зазначив, що вчора особисто розмовляв з керівництвом "ПриватБанку" та "Альфа-Банку" у Краматорську щодо приєднання до "Єдиної квитанції" - наразі міська влада чекає на їхні відповіді. 

Що ще зміниться

Окрім того, що до єдиної квитанції додалася УК "Ладіс", там є і інші зміни. Про них у Facebook написала директорка компанії “Ареал Девелопмент”, яка формує платіжку з десяток років.

Так, на квитанції з'явилися QR-коди одразу трьох банків ("ПриватБанку", "Ощадбанку", "Мегабанку"). Наступного місяця обіцяють зробити платіжку більш місткою і зручною, а також порадувати мешканців приватного сектора.

-----------

реклама

Необхідно оформити дитячий сад або початкову школу Нуш? Щоб замовити стенди мій настрій від СтендЮА, скористайтеся сайтом stendua.com. Виготовлення стендів на замовлення за 3 дні, висока якість і помірні ціни.

Інші статті на цю тему

14-sichnya-kramatorsk

А ще гривня подешевшала у відношенні до долара, євро і злотого

opechatka-kvartir

Чому це відбувається і що робити, якщо опинились у схожій ситуації

maintaincover

Комунальники підтримують інфраструктуру міста в умовах воєнного стану

коментарі