Важливо :: Життя громади :: 10 квітня 2020 13:13 , Олексій Ладика
policiya-karantin

У Краматорську поліція склала 8 протоколів за порушення карантину

Правоохоронці патрулюють вулиці, парки, зони відпочинку, перевіряють виконання умов самоізоляції

З початку запровадження "коронавірусного" карантину в Україні поліцейські Краматорська виписали вісім адміністративних протоколів за порушення правил цього самого карантину.

Поліцейські особливу увагу приділяють проведенню профілактичної роботи з людьми, але у той же час нагадують, що за порушення карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність, повідомляє Краматорський відділ поліції.

"Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі. Ми не лише проводимо активну інформаційну роботу, пояснюємо громадянам нові обмеження, але і продовжуємо виконувати свої безпосередні обов’язки щодо попередження, розкриття та розслідування правопорушень та дотримання публічної безпеки громадян", - сказав начальник Краматорського відділу поліції Василь Поштак.

Щоб не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції, поліцейські патрулюють вулиці, парки, зони відпочинку, перевіряють виконання умов самоізоляції. Кожен правоохоронець виконує свої службові обов’язки у засобах індивідуального захисту.

Нагадаємо, Краматорський міський суд розглянув справи двох торговців, щодо яких поліцейські склали протоколи за порушення карантину. В обох випадках судді не знайшли порушень.

17 березня мер Краматорська Андрій Панков оголосив про посилення карантину у місті, які виходять з рішення Кабміну від 11 березня. Всі заклади громадського харчування, розважальні заклади, непродовольчі магазині повинні бути закриті, всі масові заходи з кількістю понад 10 чоловік заборонені, припинено транспортне сполучення між містами і областями, запроваджуються обмеження на проїзд в громадському транспорті – не більше 10 пасажирів одночасно.

Згідно з ухваленими Верховною Радою “коронавірусними законами”, за порушення умов карантину передбачений штраф в розмірі 17-34 тисяч гривень для звичайних громадян і 34-170 тисяч гривень для чиновників. Що ще передбачають ці закони, читайте на сайті Kramatorsk Post за посиланням.

Інші статті на цю тему

avtobus-transport-passazhiry

Ситуація з коронавірусом у місті не покращується

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

коментарі