Важливо :: Життя громади :: 24 червня 2020 17:04 , Олексій Ладика
marsrutka-transport-karantin-2

У Краматорську посилюють перевірки транспорту на дотримання карантину

Порушників обіцяють штрафувати

З 25 червня у Краматорську спеціальні мобільні моніторингові групи будуть перевіряти перевізників на дотримання правил перевезення пасажирів під час карантину.

Таке рішення сьогодні ухвалив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє Краматорське самоврядування.

Міський відділ транспорту, зв’язку та енергетики отримує скарги від краматорців на те, що перевізники не дотримуються протиепідемічних вимог. Згідно з чинними правилами, в автобусі чи тролейбусі не можна перевозити пасажирів більше за кількість сидячих місць. Салон транспортного засобу повинен проходити регулярну санітарну обробку, а водій та пасажири повинні бути у захисних масках. Окрім того, у певні часи діє "спеціальний квиток".

Всі три перевізники запевнили членів штабу, що їхні підприємства дотримуються затверджених протиепідемічних заходів та проводять регулярну роз’яснювальну роботу з водіями. Але численні фотографії у соцмережах свідчать абсолютно про протилежне.

Отже, з 25 червня спеціальні мобільні моніторингові групи будуть контролювати, як у громадському транспорті дотримуються протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів, та накладати на порушників штрафні санкції. Такий самий контроль у краматорському транспорті буде здійснювати профільний департамент ДонОДА.

Окрім того, моніторингові групи будуть перевіряти приватні заклади освіти, фітнес-центри та інші заклади фізкультури, спорту та культури на дотримання протиепідемічних вимог.

Інші статті на цю тему

karantinni-obmezhennya-pislya-novogo-roku

З 8 січня 2021 року Уряд посилює карантинні обмеження на два тижні

zimovi-kanikuli

МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року

lokdaun-kramatorsk

Локдаун триватиме до 24 січня

коментарі