Важливо :: Життя громади :: 27 вересня 2022 14:50 , Олексій Ладика
oleksandr-rubec-pohoron-7

У Краматорську поховали Олександра Рубця, який загинув у боях за звільнення Лиману

Він пішов на фронт добровольцем

27 вересня у Краматорську поховали Олександра Рубця, військовослужбовця територіальної оборони, який загинув у боях за звільнення Лиману.

test Олександр Рубець. Фото - ОбщеЖитие

Пан Олександр тривалий час працював у Краматорському міському відділі поліції, а після виходу на пенсію влаштувався інкасатором в одному з банків, тож провести його в останню путь прийшли десятки правоохоронців, колишніх колег.

test

testtest

test Попрощатися з Олександром прийшли десятки його колишніх колег. Фото - Олексій Ладика/Kramatorsk Post

У квітні 46-річний Олександр Рубець пішов добровольцем на фронт попри те, що робота у банку передбачала бронювання від військової служби. Спочатку він воював на Луганщині, потім на Лиманщині - його підрозділ бере участь у звільненні Лиману від російських окупантів.

18 вересня Рубець загинув у бою на підступах до Лиману - в нього влучив ворожий снайпер. 

У Олександра залишилися дружина і двоє дітей, втрату важко переносить його мама.

testtest

test

test Родина важко переносить смерть Олександра. Фото - Олексій Ладика/Kramatorsk Post

"У Олександра була родина, двоє дітей, робота, але в квітні він самостійно прийняв рішення піти до лав ЗСУ. Він вважав, що буде більш корисним, якщо буде боронити нашу державу зі зброєю в руках - так, як і раніше у лавах Нацполіції протягом 20 років захищав і забезпечував правопорядок у нашому місті. На жаль, ця підла і підступна війна забирає наших найкращих героїв, але ми будемо завжди їх пам'ятати", - сказав керівник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко, який також був присутній на похороні.

Поховали військовослужбовця на Алеї слави, що на іванівському кладовищі. Це вже шостий військовий, який тут похований. Тут є також могили краматорців Сергія Кислякова, Олександра Стародубцева, Сергія Леонова, Артема Синельника і Олега Волока. Загалом на великій війні загинуло вже понад 40 краматорців.

Інші статті на цю тему

poloneniy-viyskoviy-rf

Це трапилось на одному з Бахмутських флангів

tovpiga

38-річний захисник загинув під час обстрілу під Курдюмівкою

Turchincover

Відповідна петиція вже набрала половину потрібних для розгляду голосів

коментарі