Важливо :: Життя громади :: 07 квітня 2021 18:10 , Краматорск Пост
distancionnoe-obuchenie

У Краматорську продовжили дистанційне навчання у школах ще на два тижні

Також продовжується обмеження у громадському транспорті

Дистанційне навчання у школах Краматорська продовжується ще на два тижні - з 12 по 25 квітня.

Таке рішення сьогодні ухвалили на спільному засіданні комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації через ситуацію із коронавірусом у місті, повідомляє Краматорська міськрада.

На дистанційку йдуть учні всіх класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Окрім того, продовжується обмеження щодо перевезень громадським транспортом пасажирів пільгових категорій - вони можуть їздити з 9:00 до 15:00 та після 18:00 у робочі дні, у вихідні дні без обмежень. Це буде діяти до нормалізації ситуації.

Ще одне рішення - забороняється робота дитячих розважальних атракціонів на вулицях та в скверах і парках міста.

Ситуація із коронавірусом у Краматорську

Станом на 5 квітня у Краматорську з початку пандемії зареєстровано 10353 підтверджених випадки захворювань на COVID-19. Серед захворілих - 515 медичних працівників, 504 дітей віком до 18 років. Наразі у відділеннях лікарень на "ковідних" ліжках перебувають 178 осіб. 138 пацієнтів отримують кисневу підтримку, п'ятеро людей підключені до апаратів ШВЛ. На амбулаторному лікуванні перебувають 1789 осіб з підтвердженим COVID-19.

Начальник управління освіти Ірина Каракулова повідомила, що станом на 5 квітня, підтверджений коронавірус серед вихователів і працівників дитячих садків мають 39 осіб, серед вчителів загальноосвітніх шкіл – 16 осіб.

-----------

реклама

Хотите начать свой бизнес? Ознакомиться с предложениями интернет-магазина Premier Parfum и приобрести наливную парфюмерию, можно воспользовавшись сайтом premier-parfum-pp.ua. Разнообразие ароматов, доступные цены в национальной валюте.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі