Важливо :: Життя громади :: 18 лютого 2022 18:23 , Микола Жалнін
tyhi-yangoli-3

У Краматорську пройшла тиха акція "Янголи пам'яті"

Акція присвячена памʼяті активістів Революції гідності, що загинули на Майдані

У п'ятницю, 18 лютого, на Площі Миру пройшла тиха акція "Янголи пам'яті", організаторами якої в місті виступила другий рік поспіль Громадська рада Краматорська. Спеціально для неї виготовляли вручну паперові фігури янголів студенти Краматорського фахового коледжу техніки і дизайну, працівники та відвідувачі бібліотеки імені Олександра Пушкіна "Книжчин дім", представники Центру комплексної реабілітації людей з інвалідністю "Донбас" та працівники Краматорського осередку Червоного хреста.

test

Паперові янголи означають мітингувальників, які загинули під час Революції Гідності у Києві протягом зими 2013-2014 років.

testЗа словами членкині Громадської ради Краматорська Ганни Аладьєвої, ця акція проводиться на Площі Миру через те, що це місце символізує мир. Вона наголосила на тому, що 2 роки поспіль проводили подібні заходи у 9-ій та 10-ій школах, де навчалися учасники Революції Гідності Сергій Бондарєв та Іван Пантелєєв.

 

 

 

testВикладачка Краматорського фахового коледжу техніки та дизайну Тетяна Маєвська розповіла, що в цій акції студенти навчального закладу беруть участь вже вдруге поспіль. Торік вони проводили захід всередині технікуму. Вона додала, що студенти з радістю та якоюсь добротою відносилися до цього, зробивши з білого паперу величезну кількість янголят і, попри дистанційне навчання, приносили їх до коледжу.

 

 

Даний захід проводиться у Краматорську не вперше. Вперше його провели у 2019 році.

test

Він відбувається в рамках однойменної всесвітньої акції, ініціатором якої стала співачка та керівниця благодійного фонду "Територія А" Анжеліка Рудницька. Ця подія щороку проходить за підтримки Національного музею Революції Гідності.

Інші статті на цю тему

sl001
img-2480
zriteli-vystavki

На выставке представлено 22 фотокартины Олега Максименко.

коментарі