Важливо :: Життя громади :: 08 липня 2021 13:10 , Олена Круглова
mapa-kramatorska-z-zonuvannyam-dlya-zovnishnoyi-reklami

У Краматорську пройшли обговорення Порядку розміщення зовнішньої реклами

Тепер документ відправлять на узгодження до Державної регуляторної служби України і до Антимонопольного комітету

Вчора, 7 липня, у Краматорську відбулися громадські обговорення проєкту Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської ТГ. Про це повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Зони розміщення зовнішної реклами

Краматорська міськрада винесла на громадські обговорення проект рішення щодо порядку розміщення зовнішньої реклами

Цей документ вводить розподілення території Краматорська на чотири зони та регламентує розміщення зовнішньої реклами відповідно до цього зонування.

Зокрема, розміщення будь-яких рекламних конструкцій буде дозволено лише у "блакитній зоні" - це більша частина житлового сектору Краматорська. Складні рекламні конструкції можна буде розміщювати лише у "зеленій зоні", до якої входить вулиця О. Тихого. У "жовтій зоні" буде дозволено розміщення тільки сіті-лайтів та тумб. До неї відноситься житловий сектор центру. А от по центральних вулицях міста, у так званій "червоній зоні", розміщення будь-яких рекламних засобів буде заборонено.

Також Порядок визначає повний перелік видів рекламних конструкцій та має прописані вимоги до їх технічних та візуальних характеристик.

Сам документ був оприлюднений наприкінці травня для обговорення та внесення зауважень. З цей період було отримано одне технічне зауваження щодо подвійного трактування одно з пунктів документу. Під час громадських обговорень технічне зауваження виправили.

Далі документ відпрвлять на узгодження до Державної регуляторної служби України, потім до Антимонопольного комітету. Після цього його розглядатимуть члени виконкому та депутати Краматорської міської ради.

Інші статті на цю тему

sveynaya-mashinka-1

С каждым годом швейное оборудование все чаще используется не только на производстве, но и в быту.

dermalogica

Dermalogica – американская профессиональная косметики. Создается она из растительных составляющих, которые активно улучшают состояние кожи.

kompjuterne-krislo-1

Кресла создаваемые современными мебельщиками поражают как стильностью так и эргономичностью.

коментарі