Важливо :: Життя громади :: 21 лютого 2022 17:53 , Краматорск Пост
new yer 2021 kramatorsk

У Краматорську пропонують заборонити феєрверки

Громадська рада звернулась до міськради з пропозицією заборонити феєрверки, окрім тих, що організовує сама влада до офіційних свят

Рішення про таке звернення до міської влади було ухвалене на черговому засіданні Громадської ради. Вмотивовано воно тим, що після 2014 року асоціативні реакції на феєрверки у людей , особливо у тих, хто пережив обстріли, докорінно змінилися и стали негативними. Свої рахунки до феєрверків і у володарів собак та інших домашніх тварин. 


"Зараз, через зростання політичної напруги в країні, це питання носить нагальний характер, тим більше в Краматорській громаді, яка знаходиться у 100 км зоні до лінії розмежування і відноситься до зони проведення ООС", - повідомляє Громадська раlа на своїй сторнці в Фейсбуці.

За цим повідомленням, заступник міського голови Валерій Радченко, присутній на засіданні, повідомив з цього питання наступне: "У нас заборони на проведення феєрверків немає, у нас є обмеження і рекомендації щодо їх непроведення. Але Громадська рада Краматорська може ініціювати таку заборону в умовах ескалації військового конфлікту з боку Росії, звернувшись до Краматорської міської ради з відповідним зверненням".


Було запропоновано кеілька шляхів до вирішення пролеми. Зорема:

  • Лишити феєрверки, організовані адміністрацією Краматорської громади або за її проханням в дні офіційних міських та державних свят, заборонити - для приватних осіб.
  • Лишити дозвіл на організацію фейерверков для всіх, але з обов’язковим попередженням адміністрації громади про їх проведення. А також повідомленням жителів міста про те, що в певний час та в певному місці відбудеться піротехнічне шоу, щоб звуки вибухів під час проведення не лякали людей.
  • Обмежити продаж піротехнічних виробів.
  • Здійснити моніторинг підприємців, які реалізують в місті піротехнічні вироби, з метою виявлення порушень.
  • Через Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради довести до відома власників кафе та ресторанів рекомендації щодо непроведення на базі їх закладів салютів та феєрверків.
  • Громадською радою організувати інформування жителів міста з проханням утриматися від використання піротехнічних виробів.

"Фіналом дискусії стало рішення, ухвалене Громадською радою Краматорська, звернутись до Краматорської міської ради з проханням заборонити організацію в Краматорській громаді салютів та феєрверків, крім тих, що організовані адміністрацією Краматорської громади або за її проханням в дні офіційних міських та державних свят.

Повідомити власників закладів громадського харчування про таку заборону і неможливість організації піротехнічних шоу відвідувачами під час святкувань днів народжень, весіль тощо, які відбуваються в цих закладах. А також організувати роботу з підприємцями, що реалізують піротехнічні вироби", - повідомляє громадська рада.

Інші статті на цю тему

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Але депутати від цієї партії не позбавлені свого статусу

obstril-stankostroj-1

Розповідаємо, що відомо наразі про програму комплексного відновлення в нашій області, причини її відтермінування і чому громадськість це не влаштовує

obstril-druzhba (8)

В ДонОДА посилаються на відповідну постанову Кабміну

коментарі