Важливо :: Життя громади :: 18 серпня 2021 12:20 , Олена Круглова
testove-pidnyattya-praporu-ukrayini-u-kramatorsku-3 (1)

У Краматорську випробували підняття найбільшого в області державного прапору

Випробування нового флагштоку пройшли успішно - підготовчі роботи до святкування Дня Державного Прапора України добігають кінця

Вчора у парку Ювілейний вперше випробували новий флагшток і в тестовому режимі підняли прапор України, повідомив пресцентр ДонОДА.

Власне урочисте підняття відбудеться в День Державного Прапора України 23 серпня о 8.45.

Випробовування нового флагштоку у Краматорську

Цей прапор є найбільшим у Донецькій області - його розмір складає 16 на 24 метри. У темну пору доби він підсвітлюватиметься спеціальними вогнями.

Тестове підняття державного прапору у Краматорську

Нагадаємо, що встановлення 80-метрового флагштоку є ініціативою президента та приурочене до 30-річчя незалежності України. Місцем його розташування у Донецькій області був обраний занедбаний фонтан парка Ювілейний. На його встановлення були виділені 12 млн грн з обласного бюджету. У цю суму входить також облаштування прилеглої території в радіусі 10 метрів.

Піднятий державний прапор на новому флагштоку у Краматорську

Будівельні роботи тривали з квітня поточного року і стали своєрідним поштовхом для початку реконструкції парку Ювілейний.

Так, у липні на реконструкцію двох основних алей та однієї додаткової з міського бюджету було виділено близько 13 мл грн. Там відновили асфальтну пішохідну зону, встановили нові ліхтарі та лавки, а також уклали нове газонне покриття. Як зазначив заступник голови ДонОДА Денис Клюшников, загалом на роботи з благоустрою з міського бюджету планували виділити 22 млн грн.

Щодо реконструкції решти території парку, то в інтерв'ю Post міський голова Краматорська Олександр Гончаренко назвав терміном виконання робіт 2022-2023 роки.

Інші статті на цю тему

ptahi-u-parku-yuvileyniy

Ми взяли фотоапарат і вранці останнього дня 2021-го року вирушили до парку

naslidki-uraganu-u-kramatorsku

Мешканці селищ традиційно залишились без світла

flagshtok-bez-prapora

Вітер пошкодив не лише полотно

коментарі