Важливо :: Життя громади :: 11 липня 2023 11:06 , Олексій Ладика
lift-zasidannya

У Краматорську радились, запускати ліфти чи ні: що вирішили

Місто готове допомогти із запуском, але за це має хтось платити

У понеділок, 10 липня, у Краматорську відбулася нарада щодо можливості відновлення роботи ліфтового господарства. 

В обговоренні цього питання взяли участь керівництво Краматорської військової міської адміністрації, виконкому, Управління житлово-комунального господарства, ОСББ та КО "ЖБК", повідомляє УЖКГ.

Заступник міського голови Андрій Безсонний у коментарях до цього допису розповів, що у підсумку вирішили, що керівники підприємств з управління житлом з'ясують, які в них є можливості сплачувати послуги компаній, що обслуговують ліфти.

"За загальної тенденції у всіх, оплата комунальних послуг на сьогодні становить не більше 40%, потрібно підбити "бабки" між хочу–необхідно й можливістю утримувати диспетчерські, ремонтні та аварійні підрозділи", - зазначив Безсонний.

За його словами, начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко оголосив, що місто може всім без винятку допомогти із запуском ліфтів (акти повірки та пусконалагоджувальні роботи).

"Утримання ліфтового господарства - на платниках послуг. Чекаємо на зворотний зв'язок", - резюмував Андрій Безсонний.

У Краматорську з самого початку повномасштабного російського вторгнення не працюють ліфти у багатоповерхівках. На початку великої війни це пояснювалося загрозою російських обстрілів, під час яких ліфти - додаткова небезпека для мешканців, які можуть або там застрягти внаслідок відключення електрики, або і загинути, якщо ракета, влучить у будинок. Потім додалися блекаути та інші проблеми з електрикою через масові російські обстріли об'єктів інфраструктури.

Зараз блекаутів вже немає, але загроза російських обстрілів нікуди не ділася і окупанти продовжують гатити ракетами по Краматорську. Але і виник запит з боку мешканців на відновлення роботи ліфтів. Тому серед краматорців часто ширяться чутки, що ліфти ось-ось мають включити. Раніше ми писали, як ці чутки коментують у міській адміністрації.

Інші статті на цю тему

sxody-lift

Ліфти у місті не працюють більше року

lift

У міській раді розповіли про складнощі процесу відновлення роботи ліфтів

коментарі