Корисно :: Довідник :: 16 березня 2022 18:59 , Олексій Ладика
obstril-kramatorsk

У Краматорську російські обстріли пошкодили десятки будинків: куди звертатися

Один будинок знищений вщент

З початку "великої війни" у Краматорську внаслідок російських обстрілів пошкодження отримали 29 багатоквартирних будинків, 5 приватних будинків, один приватний будинок знищено вщент. У 172 квартирах пошкоджені вікна.

Про це на апаратній нараді 15 березня повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) Андрій Літвіненко.

Окрім того, постраждали три комунальні підприємства: вікна вибиті на очисних спорудах водоканалу, фільтрувальній станції і ТЕЦ. Також кілька вікнок були вибиті були у гуртожитку на Академічній.

За словами пана Літвіненка, силами УЖКГ створили робочу групу, яка займається пошкодженими будівлями, складає акти обстеження житлових будинків, які постраждали від обстрілів. 

На базі Контакт-центру створений координаційний центр, куди мешканці міста можуть звернутися і повідомити про руйнування свого житла. Там краматорці отримають консультацію, що робити, які документи оформити, щоб коли буде мирний час, вони отримали компенсацію за пошкоджене житло.

Телефонувати за номером 099-099-1505.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

коментарі