Важливо :: Життя громади :: 27 квітня 2021 11:34 , Олексій Ладика
vakcinuvannya-vid-covid-19-u-doneckij-obasti

У Краматорську розпочинається черговий етап вакцинації проти коронавірусу

Місто отримає 3,5 тисячі доз вакцини

З 28 квітня у Краматорську розпочинається черговий етап вакцинації - сьогодні центри первинної медичної допомоги отримують вакцини.

Про це на апаратній нараді повідомив керівник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко.

За його словами, Краматорськ отримає 3500 доз вакцини. 1900 доз отримає Центр первинної допомоги №2, 1600 - Центр первинної допомоги №1. 

Щеплення отримають маломобільні групи населення, люди старше 60 років і освітяни, які будуть задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вакцинація відбувається за бажанням.

Краматорская горбольница №1

Предложения от еще трех краматорских больниц находятся на рассмотрении

Петриченко також додав, що у п'ятницю перша міська лікарня розпочала приймати хворих на ковід. Кількість ліжок для ковідних хворих у Краматорську збільшилася до 270. Станом на сьогоднішній ранок 152 ліжка зайняті, 118 - вільні.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що Донецька область отримала вакцину проти коронавірусу "Comirnaty" бельгійського виробника "Pfizer-BioNTech" та "CoronaVac" китайської компанії "Sinovac Biotech".

"Comirnaty" буде використана для щеплення мешканців та персоналу інтернатів на території області. Залишок доз  цієї вакцини піде на щеплення працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Вакциною "CoronaVac" щеплюють маломобільні групи населення, людей з інвалідністю й тих, хто за ними доглядає. Крім того, цю вакцину отримають вчителі, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та співробітники патрульної поліції.

Інші статті на цю тему

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

коментарі