Важливо :: Життя громади :: 03 вересня 2020 09:42 , Олексій Ладика
koronavirus

У Краматорську ще одна людина померла від коронавірусу

За минулу добу у 15 людей підтвердили наявність інфекції

Коронавірусна хвороба забрала життя 78-річного краматорця, а також мешканки Слов'янська такого ж віку і 82-річної маріупольки.

Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

За середу, 2 вересня, коронавірус виявили у 64 мешканців області, у тому числі у 15 краматорців: дев'яти чоловіків та шести жінок.

Загальна кількість людей із коронавірусом на Донеччині зросла до 1548 (у Краматорську – 224). 22 людини померли (п'ятеро – у Краматорську), 1029 одужали, 497 лікуються.

Тим часом Краматорськ, як і решта території Донеччини, відноситься до "зеленої зони" епідемічної небезпеки, повідомдляє Краматорське самоврядування.

У місті забороняється проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Інші статті на цю тему

коронавірус
коронавирус ковид (1)

Станом на 19 жовтня у Краматорську діагноз коронавірусного захворювання підтвердився у 54 мешканців. Також на двотижневий карантин відправлено дві групи дошкільних закладів чере...

Александр Педенко 2 (1)

Краматорській міській раді обласним штабом з ліквідації НС запропоновано визначити інфраструктурний заклад, де можливим буде розгортання шпиталю на 500 ліжок

коментарі