Важливо :: Життя громади :: 28 грудня 2021 15:38 , Олексій Ладика
pribirannya-snigu-kramatorsk

У Краматорську сніг буде падати цілий тиждень: чи готові комунальники

Водіїв просять не залишати автівки на узбіччях доріг, що не заважали прибирати сніг

У Краматорську вже кілька днів майже безперестанку падає сніг, така сама погода очікується і до кінця тижня. Наскільки до такого розвитку подій готові комунальники?

Начальник Управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) Андрій Літвіненко на апаратній нараді 28 грудня сказав, що "зима прийшла очікувано, але що стільки снігу буде - ніхто не очікував".

За його словами, у пікові навантаження, коли випало найбільше опадів, у місті задіяли від 18 до 22 одиниць техніки для прибирання снігу. В основному це техніка комунального підприємства ДРУАС. 

Керівнича компанія "Ладіс" для очищення прибудинкових територій від снігу використовувала 8 одиниць техніки і 220 прибиральників. Останні працювали без вихідних у суботу, неділю і понеділок.

Літвіненко також зазначив, що "Краматорський водоканал", "Краматорська тепломережа" та інші підприємства, за якими закріплені дороги та тротуари для боротьби з ожеледицею та сніговими заметами, вчасно прибирали свої території.

Міський голова Олександр Гончаренко зауважив, що "Ладіс" із прибиранням снігу впорався краще, ніж ОСББ - за його словами, підрядники останніх відмовилися у неділю прибирати сніг, тому це робили двірники та мешканці будинків.

Керівник КП ДРУАС Миколи Непомнящий розповів, що найближчої ночі для прибирання снігу будуть задіяні 14 одиниць техніки і 15 працівників. "Якщо їх не вистачатиме, то будемо викликати тих працівників, які мають вийти завтра вдень", - сказав він.

Ось, як сьогодні працює снігоприбиральна техніка у Краматорську:

У КП ДРУАС попросили водіїв у період погіршення погодних умов не виїжджати на дороги без нагальної потреби та не залишати автомобілі на узбіччях доріг, оскільки вони будуть перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

opechatka-kvartir

Чому це відбувається і що робити, якщо опинились у схожій ситуації

maintaincover

Комунальники підтримують інфраструктуру міста в умовах воєнного стану

JKH

Мораторій також забороняв припиняти надавання послуг у разі їх неоплати

коментарі