Цікаво :: Куди піти :: 11 червня 2021 11:52 , Краматорск Пост
koncert-ragapop-u-kramatorsku

У Краматорську стартує мистецька ініціатива "90.03": перший концерт вже у суботу

Свою творчість покажуть учасниці гурту Dakh Daughters та театру DAKH

У Краматорську почала діяти нова ініціатива про сучасне мистецтво у місті - "90.03".
Команда проєкту запланувала серію культурних подій, і першу влаштовують вже на цих вихідних - живий виступ Ragapop та Mariia&Magdalyna + Gosh.

Ragapop — це сайд-проєкт Руслани Хазіпової та Анни Нікітіної з гурту Dakh Daughters у співпраці з Антоном Очеретяним. Ідея проєкту полягає в поєднанні перформативного мистецтва та музики, яка існує на межі між post punk естетикою та lo-fi електронікою.

Перший ЕР "Siasya" — данина пам’яті відомому українському поетові XIX століття Івану Франку. В основі лежать не дуже відомі його тексти та блискучий переклад "Царя Едіпа" Софокла.

Сутністю гурту є енергія, взята з української культури, містика та еротика цього місця.

Ragapop — це рефлексія і трансформація глядачів через переосмислення культурних кодів, що робить цей музичний проєкт унікальним явищем української культури. 

Познайомитись з творчістю колективу, можна через проєкт ZMOVA, де у Ragapop був живий виступ у Національній кінематиці України.

Mariia & Magdalyna + Gosh – музично-перформативний проєкт, заснований актрисами театру DAKH (Київ) Марусею та Надією. Свої композиції творять у колаборації з Gosh – електронним музикантом та санд-продюсером Георгієм Потопальським.

Також в рамках цієї події відбудеться презентація самого проєкту "90.03" та фестивалю The Most Fest, що відбудеться 19-20 червня у Костянтинівській промзоні.

Дата: 12 червня, початок о 20:00. 

Локація: ЦКД ім. Леоніда Бикова (вул. Шкільна, 9). 

Вхід вільний.

Інші статті на цю тему

rizdvo-anonsi-4

Розповідаємо, куди піти, коли це буде і скільки коштує

koncert-u-poruchi

Пісні під гітару та сопілку лунали різними мовами, навіть ельфійською!

koncert

Лунали українські і світові хіти

коментарі