Важливо :: Життя громади :: 05 березня 2020 17:46 , Дмитро Лук'яненко
med

У Краматорську створено тимчасу комісію з протидії поширення коронавірусу

А підозра у інфікуванні цим вірусом мешканки Краматорська не підтвердилась

Сьогодні за розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та розпорядженням міського голови у Краматорську створено тимчасову міську протиепідемічну комісію з питань запобігання і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. Про це повідомляє "Краматорське самоврядування".

Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо забезпечення медичних закладів міста і лікарів засобами індивідуального захисту та матеріалами для здійснення діагностичних досліджень, засобами дезінфекції. Крім того, окремо розглядалась необхідність щоденної дезінфекції громадського транспорту як комунальної, так і приватної форми власності, що здійснюють обслуговування міських маршрутів.

Також було повідомлено, що вчора мешканку нашого міста госпіталізували у Костянтинівську міську інфекційну лікарню із підозрою на ГРВІ, спричинене коронавірусом. На даний момент діагноз не підтверджено, станом на зараз краматорчанка почуває себе добре та перебуває під постійним наглядом спеціалістів.

Інші статті на цю тему

karantin-koronavirus

Повертаємось до обмежень, які діяли у грудні

moshennichestvo-plr-kramatorsk

За чотири місяці зловмисниця заробила 150 тис. грн

karantin

Розповідаємо, що це означає

коментарі