Важливо :: Життя громади :: 22 січня 2021 18:17 , Олексій Ладика
nedostroy-na-chechne-kramatorsk

У Краматорську створили комісію з ліквідації недобудови на "Чечні"

Цей будинок стоїть з 90-х років

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко затвердив склад комісії з ліквідації недобудови у мікрорайоні №139, який у народі називають "Чечня".

Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Краматорської міськради 21 січня.

Комісія повинна оглянути будинки у мікрорайоні №139 та надати міському голові звіт про результати огляду.

Очолив комісію заступник міського голови Сергій Смирнов

До її складу також увійшли головний архітектор Євген Рябченко, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Роман Редько, начальник відділу житлового господарства Володимир Вакалов, начальник управління капітального будівництва Володимир Ільченко, начальник управління з питань цивільного захисту Сергій Кукочка.

Окрім того, якщо складу комісію включать начальника Краматорського управління по газопостачанню та газифікації Сергія Пантрепу, директора Краматорського водоканалу Валентина Яковенка та депутата міськради Валерія Власенка - якщо вони погодяться.

Будівництво багатоповерхівки у 139-му мікрорайоні розпочалося 1993 року (звідси і народні назва "Чечня" - тоді саме тривала російсько-чеченська війна). Будинок зводили за кошти членів кооперативу "Космос-29", але 1997 року гроші закінчилися і будівництво припинилося. На той час встигли звести сім поверхів, пише "ОбщеЖитие".

З недобудовою пов'язані і трагічні випадки. 2012-го року з третього поверху впав і важко травмувався 17-річний підліток, а минулого року з будинку впав і загинув 13-річний хлопець - поліція підозрює самогубство.

Саме після останнього трагічного випадку депутати знову порушили питання недобудови на "Чечні" і нагадали міському голові, що перед виборами він обіцяв вирішити ситуацію з будинком. Гончаренко сказав, що у січні буде створена комісія з ліквідації недобудови. На його думку, це питання можна вирішити "за рік-два".

Інші статті на цю тему

nedostroy-chechnya

За 7-этажку возьмутся после решения суда

nedobudava-na-chechni-kramatorsk (1)

Міська влада поступово готується до будівництва мікрорайону "Європейський"

devochka-upala-nedostroy-na-chechne

Здание не могут ликвидировать из-за продолдающихся судов

коментарі