Важливо :: Життя громади :: 17 вересня 2021 10:43 , Олексій Ладика
genderna-rivnist

У Краматорську створили робочу групу для впровадження гендерної рівності у міській владі

Члени групи мають підготувати План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

У Краматорську створили робочу групу із впровадження гендерного підходу в управлінський та бюджетний процеси Краматорської міської ради. Відповідне розпорядження міського голови з'явилося на сайті міськради. 

Згідно з документу, члени робочої групи повинні організувати проведення оцінки стану впровадження гендерної рівності в Краматорській міській раді, підготувати План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків та рекомендації щодо виконання цього плану.

Ця робоча група також має запровадити гендерні бюджетні ініціативи в місцеві цільові програми, програму та план соціального та економічного розвитку, стратегію, бюджет з метою більш ефективного використання бюджетних коштів, врахування інтересів та потреб жінок, чоловіків та їхніх груп.

Мета створення такої групи - забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків, сприяти розширенню прав і можливостей для жінок шляхом їхнього залучення у процеси прийняття рішень та громадське життя у Краматорській територіальній громаді.

Гендерну робочу групу очолила заступниця міського голови Олена Катальнікова, її заступниця - начальниця відділу молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Вероніка Мацків.

До складу групи також увійшли голова Координаційної ради ВПО при Краматорській міській раді Олександр Ворошков, начальниця управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева, начальник відділу інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку Вадим Грідасов, депутатка міськради Вікторія Калініна, радниця міського голови на громадських засадах з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та недискримінації Лілія Кісліцина, голова ради ГО "Об’єднання СМАРТА" Ольга Ларіна та начальниця фінансового управління Олена Саєнко.

Інші статті на цю тему

dobytchik-v-dekrete

Трое краматорчан рассказали о том, почему в их семьях именно они "сидят" с детьми, как у них рапределяются обязанности папы и мамы, и как к этому относятся окружающие

osvitnij-tabir-sila-rozmayittya-3 (1)
zhinochiy-forum

Захід проходив для того, щоб наснажити, запалити та окрилити жінок

коментарі