Важливо :: 12 жовтня 2020 07:51 , Олена Круглова
коронавірус

У Краматорську створять єдиний центр медичної допомоги хворим на COVID-19

Міським штабом з ліквідації надзвичайної ситуації та міською комісією з ТЕБ та НС проведено позачергове спільне засідання

11 жовтня відбулось спільне позачергове засідання міського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації та міської комісії з ТЕБ та НС, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Через введення у Краматорську обмежень "помаранчевої" епідемічної зони та з метою запровадження посилених протиепідемічних заходів штабом прийнято рішення провести комплекс наступних заходів:

  1. Створити єдиний центр надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою і хворим COVID-19 на базі терапевтичного п’ятиповерхового корпусу КНП «Міська лікарня №3».
  2. Організувати надання спеціалізованої кардіологічної та неврологічної допомоги в інших лікувальних закладах міста.
  3. Сконцентрувати високотехнологічне медичне обладнання на базі єдиного протівоковідного центру.
  4. Створити резерв ковідних ліжок на базі інших медичних закладів міста.
  5. Створити резерв медичних кадрів.
  6. Фінансовому управлінню ввести в дію заходи щодо матеріального заохочення медпрацівників.
  7. Залучити соціально-відповідальний бізнес міста з метою збору коштів для боротьби з поширенням коронавирусной інфекції.
  8. Звернутися до керівництва Донецького  Національного медичного університета з проханням задіяти до консультативно-лікувальної допомоги співробітників кафедр.
  9. Звернутися до департаменту охорони здоров’я області з проханням допомогти у забезпеченні медичними кадрами з лікувальних установ обласного підпорядкування, медикаментами та засобами індивідуального захисту, а також прискорити терміни отримання результатів ПЛР-тестування.

-----------

реклама

Також на допомогу міським лікарням, прийшли українські компанії, які почали виробляти захисні маски з пластика и костюми для медиків на лазерних верстатах з чпу, як працює це обладнання можна подивитись тут. А громадян забезпечують багаторазовими захисними масками з тканини.

Інші статті на цю тему

sho-potribno-znati-23-lyutogo-2022

Корисна інформація на ранок середи

sho-potribno-znati-sogodni-vranci

Оперативна інформація на поточний час у Краматорську: карта укриттів, офіційні повідомлення влади тощо

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?